×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
26. februāris, 2018
Drukāt

Vaidere bažījas, ka atkārtosies ar Parex pieļautās kļūdas (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere.

“Es ceru, ka tie, kas lemj par šo palīdzību, to izvērtēs. Mēs Latvijā neesam gatavi vēlreiz zaudēt miljonus, kā tas notika, piemēram, Parex banku glābjot,” Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere (V) apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu”, komentējot ziņu, ka Latvijas Banka izsniegusi aizdevumu grūtībās nonākušajai AS “ABLV Bank”. Aizdevuma kopējais apmērs ir 297,2 miljoni eiro.

Vaidere situāciju salīdzināja ar Parex bankas krīzi, atzīmējot, ka, palīdzot bankām, jābūt uzmanīgiem. Viņa norādīja uz to, ka bankas glābšanā tika ieguldīti lieli līdzekļi, tomēr bankas īpašnieki neko daudz nav zaudējuši. “Tagad mēs skatāmies, ka Parex bankas īpašnieki dzīvo, cepuri kuldami. Īpašumi vēl joprojām ir, tie ir tikai pārrakstīti uz bērniem un tamlīdzīgi,” pauda Vaidere.

Vaidere uzskata, ka tas radījis nepareizu priekšstatu, tāpēc vēlreiz kaut ko tādu pieļaut nedrīkst: “Tas izskatās ļoti slikti, un šādas kļūdas nekādā gadījumā nedrīkst tikt atkārtotas.”

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Tagad sākam satraukties arī , šāda līmeņa , darbinieki ! Sanāk , ka kļūdas bija ar PAREX , bet neviens nenes atbildību par tām kļūdām no tiem , kuriem bija jānes krimināla atbildība ! Cietušie ir tie 80% no iedzīvotāju kopmasas , bet pārējie atkal skaisti dzied , jo likuma nav , ka par šādu dziedāšanu arī ir jāatbild !

  2. Peles mūk….

  3. =Vaidere bažījas, ka atkārtosies ar Parex pieļautās kļūdas.=
    Tikai piezīme – tur nebija ”kļūdas”, bet eleganta situācijas veidošana ar valsti, plus sekojošā bankas izlaupīšana un divu blēdīgu baņķieru sargāšana no kādas autobumbas ar personīgi ieinteresēto Godmaņi un par tautas naudu…
    = jūs muļķīši tam ticēsiet un samaksāsiet – mē3 3 labi dzīvosim un bez bailēm tikt atmaskotiem – samaksājām taču…=

  4. Vaidere un bažas ?!

  5. Tāpēc jau steigā aiztur I.Rimšēviču, aizdod naudu un uzveļ viršu veselu apmelojumu blāķi bez pierādījumiem

Draugiem Facebook Twitter Google+