×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
20. februāris, 2013
Drukāt

Vairums iedzīvotāju negatīvi vērtē valdības sasniegto ES budžeta sarunās

Foto - LETAFoto - LETA

Vairums – 61% – Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju negatīvi vērtē valdības sasniegto Eiropas Savienības (ES) daudzgadu budžeta sarunās, liecina pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT februārī veiktais pētījums.

Vairums Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka Latvijas valdība un Latvijas amatpersonas nav darījušas visu nepieciešamo, lai panāktu Latvijai pozitīvāko rezultātu ES budžetā. 22% aptaujāto pauduši viedokli, ka valdība un ierēdņi noteikti nav darījuši pietiekami daudz, bet 39% uzskatījuši, ka darbošanās drīzāk nav bijusi pietiekama. Latvijas valdības un amatpersonu veikumu ES daudzgadu budžeta kontekstā salīdzinoši biežāk negatīvi vērtē cittautieši.

Ceturtā daļa – 25% – Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem domā, ka Latvijas valdība un Latvijas amatpersonas ir darījušas visu nepieciešamo, lai panāktu Latvijai pozitīvāko rezultātu ES budžetā. 4% pilnībā piekrituši šim apgalvojumam, bet 21% – drīzāk piekrituši. Latvijas valdības un amatpersonu paveikto biežāk atzinīgi vērtējuši cilvēki, kas pašlaik mācās, pensionāri un Vidzemes iedzīvotāji.

14% aptaujāto nav bijis konkrēts viedoklis šajā jautājumā.

Aptauju pētījumu aģentūra TNS laikā no 2013.gada 12. līdz 14.februārim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 700 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+