×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. augusts, 2015
Drukāt

Valdis Celms stāstīs par latvju rakstu un zīmju filosofiju

Foto: Reinis OliņšFoto: Reinis Oliņš

Ceturtdien, 20. augustā plkst. 17 Rīgas mākslas telpā būs atkārtota iespēja tikties ar izstādes “Latviskās dvēseles raksti” satura koncepta autoru, mākslinieku Valdi Celmu sarunā “Latvju rakstu un zīmju filosofija”, LA.lv pastāstīja Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienībā.

Tikšanās laikā būs iespēja iepazīties ar izstādes saturisko koncepciju, izsekot latviskā pasaules uzskata veidošanās principiem, zīmēm, rakstiem un to pielietošanas iespējām mūsdienās, īpaši pievēršot uzmanību to idejiskai nozīmei un filosofijai.

Latviešu tautas tērpiem un Dziesmu un deju svētku tradīcijai veltītā izstāde “Latviskās dvēseles raksti” Rīgas mākslas telpā apskatāma vēl tikai šonedēļ, līdz 23. augustam.

Izstādi “Latviskās dvēseles raksti” rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs. Projekta vadītāja Linda Rubena, mākslinieks Jurģis Krāsons, satura koncepta autori – Valdis Celms un Toms Skābardis. Ekspozīcijas tapšanā palīdzējuši Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, Latvijas Nacionālais vēstures muzejs, Madonas Novadpētniecības un mākslas muzejs, Tukuma muzejs, Latvijas Banka un Latvijas Nacionālā bibliotēka.

Izstāde ir iekļauta Latvijas prezidentūras ES Padomē kultūras programmā, kuras pamatvērtības ir laikmetīgums, unikalitāte un izcilība. Šajā ekspozīcijā atklājas arī viena no programmas tematiskajām līnijām – Dziesmu un deju svētku tradīcija.

Ieeja uz pasākumu ar 50% atlaidi no biļetes kopējās cenas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+