Mobilā versija
Brīdinājums +3.7°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
29. decembris, 2015
Drukāt

Valkā gaidīs ziemas lustes

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Folkloras kopa "Dandari" visu gatavi kārtīgi izdancināt.

Sestdien, 23. janvārī, plkst. 11 Valkas pilsētas kultūras nama lielajā zālē notiks Folkloras diena “Ziemas zīmes Vidzemē”, LA.lv uzzināja Valkas novada domē.

No plkst.11 līdz 15 interesentus gaidīs radošās darbnīcas, kurās varēs gan izdziedāties, gan uzzināt par dievatziņu latviešu folklorā, gan sastapt folkloras kopu “Putni” un izdancoties kopā ar folkloras kopu “Dandari”.

Ieeja uz darbnīcām: 2 eiro, skolēniem un pirmsskolas vecuma bērniem – bez maksas.

Savukārt plkst. 17 sāksies folkloras kopu koncerts, kurā piedalīsies folkloras kopas “Mežābele” (Jērcēni), ”Rota” (Rencēni), “Dzīne” (Ķoņi), “Endzelīte” (Dikļi), “Rudzupuķe” (Launkalne), “Putni” (Lēdurga), “Pērlis” (Druviena), “Dandari” (Rīga), “Sudmaliņas”( Valka) un ansamblis “Romaški” ( Sēļi). Pēc koncerta notiks danču vakars.

Ieeja uz koncertu un danču vakaru: 2 eiro, skolēniem un pirmsskolas vecuma bērniem – bez maksas.

Pērkot biļeti uz visu pasākumu (darbnīcas, koncerts, danču vakars), tā maksā 3 eiro.

Pasākuma idejas autore, Valkas pilsētas kultūras nama folkloras deju kopas “Sudmaliņas” vadītāja Skaidra Smeltere par Folkloras dienu “Ziemas zīmes Vidzemē” bilst: “Tā ir pašizglītošanās, sevis parādīšana un galā – lustes!”

Pievienot komentāru

"Jevropejec" krievu tusiņā. Intars Busulis par karjeru kaimiņvalstī (11)"Labi, uz Krimu es nebrauktu. Bet arī karā neiesaistītos – negribu darīt neko sliktu. Brīžiem ir sajūta, ka esmu tāds kā amortizators – miera nesējs," saka dziedātājs Intars Busulis
Draugiem Facebook Twitter Google+