Mobilā versija
Brīdinājums -2.3°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
12. jūlijs, 2015
Drukāt

VIDEO: Grūtāka gatavošanās vai neizturīgāki bērni? (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Par ēdināšanu XI Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos tiešām ir ļoti dažādi viedokļi un daudzi sociālo tīklu lietotāji dalās ar fotogrāfijām, kurās redzami bērniem piešķirto brokastu un vakariņu komplekti – sausa rupjmaize ar desu, sieru, klāt ābols vai gurķis un sulas paciņa.

Pretrunīgi viedokļi arī par to, vai dalībniekiem ļauts padzerties vienmēr, kad bijusi vēlme to darīt.

Atsevišķas pašvaldības par saviem dalībniekiem rūpējušās vairāk, nodrošinot papildus silto ēdināšanu. Rīdzinieki varēja paēst vakarā, atgriežoties mājās.

Par bērnu ēšanas paradumiem, uzvedību un izturību pārdomas ir arī virsdiriģentam Mārim Sirmajam. Viņu iztaujāja Andrejs Volmārs, vēsta LTV.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pilnīgi piekrītu M. Sirmā teiktajam. Viss sasummējās kopā: daudz cilvēku vienuviet kopā, nogurums, neizgulētās naktis, lielā slodze, pie kuras jaunā paaudze nav pieradusi.

  2. Meita piedalās šajos dziesmu svētkos, pēc viņas teiktā: ēdināšana ir ļoti laba, lielā daudzumā , ūdeni varot dabūt pietiekoši. ( ja kas, dzīvē viņa ēd daudz, ūdeni dzer vismaz 1.5 l dienā!)

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+