×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
4. aprīlis, 2018
Drukāt

VIDEO. Ikšķilē dzērājšoferis aizbēdzis no policijas, pēc tam – piebraucis atvainoties (10)

Ekrānuzņēmums.Ekrānuzņēmums.

Reģionālās pašvaldības policijas patruļa, ap plkst. 1.00 naktī, saņēmusi ziņu par kādu, iespējams, apreibušu “Peugeot” stūrētāju. Pēdējo reizi aizdomīgais vīrietis tika redzēts lielveikala stāvvietā pašā Ikšķiles centrā, tikai dažu desmitu metru attālumā no vietējā policijas iecirkņa, informēja TV3 raidījums “Degpunktā”.

Tikai minūti vēlāk policija pamanījusi aprakstam atbilstošu “Peugeot”. Pārliecinoties, ka arī tā numura zīme sakrīt ar izsaucēja teikto, lūguši šoferi piestāt. Taču stūrētājs, izdzirdot sirēnas, nevis bremzējis, bet gan piespiedis gāzes pedāli, un negaidīti sākusies visai strauja pakaļdzīšanās.

Mazais franču auto izrādījies neticami ātrs – visai pārliecinoši atrāvies no vajātājiem. Jau pēc pāris minūtēm patruļai tomēr nācās atzīt savu sakāvi. Ziņa par aizbēgušo nodota apkārtnē patrulējošajiem kolēģiem, un ekipāža atgriezusies Ikšķilē. Tomēr pēc pusotras stundas ceļu policiju sagaidījis patiesi neticams pavērsiens, kad viņiem esot pamājis kāda pretim braucoša “Opel” šoferis.

Drīz vien kārtības sargi jau sniegušies pēc alkometra, lai pārbaudītu aizbēgušā vaļsirdības iemeslu, un atklājies, ka šoferim tik tiešām iepriekš bijis pietiekams iemesls, lai mēģinātu aizlaisties. Alkometrs viņam uzrādīja visai iespaidīgu reibumu (2,08 promiles). Uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija, kas pārņēmusi turpmāko lietvedību.

Šajā situācijā jaunajam vīrietim nācies šķirties no tā automobiļa, pie kura stūres viņš pieķerts reibumā, kā arī būs jāsaņem sods par bēgšanu no policijas. Visticamāk, viņš zaudēs ne tikai no autovadītāja apliecību, bet arī no četriem cipariem rakstāmas naudas summas.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. 0,15 promiles stundā Atbildēt

    Vai kāds vēl vispār dzīvē ir dzirdējis par vēl nejēdzīgāku notikumu? Tas nabaga cilvēks tak ir bijis galīgi neadekvāts! Skaidrs, ka viņš bija jāņem nost ne tikai no ceļa, bet arī no ielas un dzīvokļa. Bail padomāt, ko tāds tādā stāvoklī var sastrādāt. Jau pirmais punkts ir varens – naktī braukt uz Maximu, jo domā, ka veikals vēl strādā.

  2. Ģeniāli. Vienkārši ģeniāli. Droši vien sagribējās latvijas lepnuma balvu…

  3. Skatijos TV3, bet “Degpunktā” neredzēju? 🙁

  4. idins tads ka atgriezas.

  5. Kāds Peugot? Kāds Opelis? Kādi žurnālisti?

  6. Kārtējā Peugeot reklāma, ka nav ātrāku mašīnu par šo.

  7. tv3 raidījums degpunktā-tas ir vienkārši ģeniāli!!!

  8. Aizbēga Pegoet noķēra Opel ?

Draugiem Facebook Twitter Google+