Foto – LETA/ITAR-TASS

Kanādas hokeja izlase pasaules čempionāta cīņā par zelta medaļām svētdien Prāgā ar 6:1 (1:0, 3:0, 2:1) smagi sakāva Krieviju, ko trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā!
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 20
“Es pat nespēju iedomāties, ka pieaugušai sievietei var kaut ko tādu teikt” – sieviete vilcienā piedzīvojusi nepatīkamu izturēšanos no diviem pusaudžiem

Spēles rezultātu divas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām atklāja Koudijs Īkins, otrajā trešdaļā pa reizei precīzi bija arī Tailers Eniss, Sidnijs Krosbijs un Tailers Segīns, bet trešajā spēles daļā jau 6:0 panāca Klods Žirū un Neitans Makinons. Goda vārtus krieviem iemeta Jevgēņijs Malkins.

Kanāda-Krievija 1:0

Kanāda-Krievija 2:0

Kanāda-Krievija 3:0

Kanāda-Krievija 4:0

Kanāda-Krievija 5:0

Kanāda-Krievija 6:0

Kanāda-Krievija 6:1