Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. “Kāpēc braukājat pa apmalēm?” Aptur šoferi, kuram pie stūres sākusies epilepsijas lēkme0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Policisti Pārdaugavas ielās Rīgā bija pamanījuši kādu aizdomīgu auto, kura vadītājs “cīnās ar spēkrata vadību”. Apturot braucamrīku, esot izrādījies, ka šoferis nav vis lietojis alkoholu vai narkotikas. Savādās braukšanas iemesls ir pavisam cits, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Raņķa dambī patrulējošo policistu skatus piesaistījis kāds “Volkswagen Golf” auto, kas braucis Bolderājas virzienā. Iztālēm bijis skaidri redzams, ka tā stūrētājs knapi spējis noturēties uz ceļa un rada pamatīgu apjukumu līdzās braucošajiem satiksmes dalībniekiem.

“Apturot auto policisti devās pie vadītāja, kurš gan nespēja pateikt neko sakarīgu, un tas radīja aizdomas par to, ka viņš varētu būt bijis reibumā,” raidījumam pastāstīja policijas pārstāvis.

Kad šoferis tika aicināts uz policijas auto, pēkšņi vīrietim palicis slikti – viņš sāka raustīties un nokrita uz zemes turpat pie sava auto… Policisti nekavējoties izsauca mediķus. Šoferim bija sākusies epilepsijas lēkme. Policisti, gaidot mediķus, centās sniegt medicīnisko palīdzību un uzturēt vīrieti pie samaņas, līdz ierodas “ātrā palīdzība”.

Mediķi konstatēja, ka vīrietim ir iestājusies epilepsija un nepieciešama hospitalizācija. Notikuma vietā ieradās arī Ceļu policijas darbinieki, kuri konstatēja, ka vīrietis nav apreibinošo vielu ietekmē, bet viņam radušās veselības problēmas pie stūres, kādēļ viņš vairs nespēja vadīt savu auto.

Autovadītājs tika nogādāts uz slimnīcu. Pirms tam gan policisti pārvietoja viņa auto vietā, kur netraucē citiem šoferiem braukt un atdeva auto atslēgas īpašniekam.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv