Mobilā versija
+9.0°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
22. augusts, 2016
Drukāt

VIDEO: Koncertu rīkotājs neatdod naudu par nenotikušu koncertu

Foto - LetaFoto - Leta

Kopš atceltā vijolnieces Vanesas Mejas koncerta pagājis vairāk nekā gads, taču nauda par dārgajām biļetēm joprojām nav atmaksāta, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Pie raidījuma vērsās Igors un Irēna, kuri uz slavenās vijolnieces Vanesas Mejas koncertu bija iegādājušies 7 biļetes, kopumā par 294 eiro!

Pārim gada laikā tā arī nav izdevies sazināties ar koncerta organizatoriem, kuri vairākkārt mainījuši savu juridisko adresi. Biļetes iegādātas ar “Biļešu serviss” starpniecību, kuri no atbildības novēršas – esot tikai starpnieki, savu darba daļu, pārdot biļetes, ir izpildījuši.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+