Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
22. augusts, 2016
Drukāt

VIDEO: Koncertu rīkotājs neatdod naudu par nenotikušu koncertu

Foto - LetaFoto - Leta

Kopš atceltā vijolnieces Vanesas Mejas koncerta pagājis vairāk nekā gads, taču nauda par dārgajām biļetēm joprojām nav atmaksāta, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Pie raidījuma vērsās Igors un Irēna, kuri uz slavenās vijolnieces Vanesas Mejas koncertu bija iegādājušies 7 biļetes, kopumā par 294 eiro!

Pārim gada laikā tā arī nav izdevies sazināties ar koncerta organizatoriem, kuri vairākkārt mainījuši savu juridisko adresi. Biļetes iegādātas ar “Biļešu serviss” starpniecību, kuri no atbildības novēršas – esot tikai starpnieki, savu darba daļu, pārdot biļetes, ir izpildījuši.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (19)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+