×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
3. aprīlis, 2014
Drukāt

Video ļauj ielūkoties “Lielajā dzintarā” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājā topošās koncertzāles “Lielais dzintars” radošā grupa izveidojusi digitālu video, kurā iespējams ielūkoties koncertzālē un iepazīt tās izskatu, vēl pirms beigušies būvdarbi un ēka nodota ekspluatācijā.

Pēc plāna Liepājas koncertzāli paredzēts atklāt klausītājiem nākamajā gadā. Bez Liepājas Simfoniskā orķestra “Lielais dzintars” kļūs par pastāvīgajām mājām arī mūzikas vidusskolai un amatierkolektīviem, piemēram, uz turieni varētu pārcelties baleta un deju studija, amatierteātris.

Tāpat plānots, ka “Lielajā dzintarā” atradīsies muzikālās literatūras bibliotēka, grāmatnīca, ierakstu studija, arī kafejnīca vai restorāns. Portālam irliepaja.lv pašvaldības uzņēmuma “Lielais dzintars” vadītājs Ints Dālderis atzinis, ka notikušas sarunas par sadarbību ar muzeju.

Šogad topošās koncertzāles mākslinieciskajam nodrošinājumam Kultūras ministrija piešķīrusi 71 000 eiro lielu finansējumu no jaunas programmas, kas paredzēta četru reģionālo koncertzāļu mākslinieciskā satura nodrošinājumam.

Augustā iecerēts koncerts par godu koncertzāles spāru svētkiem, tomēr konkrētākas tā detalas vēl netiek atklātas.

http://failiem.lv/g/wffvchw#i1

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ļoti jauks koncepts! Ļoti ceru ka to tik tiešām izdosies realizēt! Par šādu koncertzāli nebūtu pat jākautrējas mūsu galvaspilsētai!

Draugiem Facebook Twitter Google+