×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
27. janvāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Piedzēries šoferis Torņakalnā atstāj auto uz sliedēm

Kadrs no videoKadrs no video

Nedēļa iesākusies ar diskutablu avāriju galvaspilsētā, savukārt pirmdienas pievakarē noticis negadījums ar dzērājšoferu dalību Torņakalna stacijā, kur uz dzelzceļa sliedēm “iesprūdis” kāds apvidus automobilis, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Kamēr kārtības sargi skaidrojušies ar abiem apreibušajiem, uz notikuma vietu izsaukti arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vīri, ar kuru palīdzību braucamrīks novilkts no sliedēm, pēc kā nogādāts policijas stāvlaukumā. Par laimi, nekādus draudus apkārtējiem notikušais nav radījis, jo automašīna atradusies uz rezerves sliežu ceļa, tādēļ arī vilcienu satiksmi šis notikums nav aizkavējis.

Kā norāda kārtības sargs, apvidus automobilis īpašnieks ir kāds uzņēmums. Diemžēl par tā stūrētāju negadījuma brīdī pagaidām precīzu ziņu nav. Abi notikuma vietā sastaptie norāda, ka, būdami reibumā, braucamrīku iedevuši kādam nepazīstamam cilvēkam, kurš laipni piekritis viņus nogādāt mājās. Kā tieši noticis negadījums, viņi nezina, jo avārijas brīdī bija iesnaudušies. Tāpat abiem neesot ne jausmas, kur palicis šis atsaucīgais šoferītis.

Šā notikuma izmeklēšanā un pārkāpēja noskaidrošanā lieti noderētu aculiecinieku liecības. Tādēļ, ja pirmdienas pēcpusdienā, laikā no pieciem līdz sešiem, kur tuvējā apkārtnē esat redzējis šo auto, esat piefiksējis tā maršrutu pirms avārijas vai jums ir zināms, kurš sēdējis pie auto stūres negadījuma brīdī, policisti būs ļoti pateicīgi par jūsu palīdzību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+