×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
14. novembris, 2017
Drukāt

Video: Tīrradnis no tūkstoša! Filmas “Dvēseļu putenis” galvenajā lomā puisis no Tīraines

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Patriotu nedēļas laikā LMT Viedtelevīzija aicina ieskatīties vērienīgās Latvijas kara drāmas “Dvēseļu putenis” aizkadros. Otrā epizode “Tīrradnis no tūkstoša” ir stāsts par vienu no lielākajiem filmas pārsteigumiem – par galvenās lomas atveidotāju Oto Brantevicu.

Oto Brantevics ir 15 gadus vecs puisis ar dzīvu dvēseli. “Viņš savu lomu netēlo, bet piedzīvo,” tā par Oto saka Rēzija Kalniņa un Mārtiņš Vilsons – viņa filmas vecāki. Oto filmas galvenā varoņa Artūra Vanaga lomai tika izraudzīts no 1100 jauniešiem.

Aizkadru video stāsta skatītājiem ir iespēja gan iepazīt Oto atveidoto varoni un viņa tuviniekus filmā, gan arī redzēt jauno aktieri īstenībā – kā viņš dzīvo un ko par dēla kino karjeru saka viņa ģimene.
Filma “Dvēseļu putenis” tiek uzņemta pēc Aleksandra Grīna romāna “Dvēseļu putenis” motīviem un tās pirmizrāde gaidāma 2019. gada 11. novembrī.

Sešas “Dvēseļu putenis” aizkadru video sērijas skatāmas LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji ir aicināti izteikt savas domas Twitter diskusijā ar tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+