Sports
Futbols

Lionels Mesi

Spānijas futbola čempionātā ar kārtējiem skaistajiem gūtajiem vārtiem izcēlies Lionels Mesi, kurš bijis precīzs jau deviņos mačos pēc kārtas.

“Barcelona” mačā pret “Sevilla” 32. minūtē nonāca iedzinējos ar 0:2, bet tad sākās Mesi laiks. Jau pāris minūtes vēlāk viņš realizēja 11 metru soda sitienu, bet 64. minūtē ar teicamu tālšāvienu izlīdzināja rezultātu. Pretinieku vārtsargs šajā epizodē pat īsti nepakustējās.

Cīņa noslēdzās neizšķirti 2:2 un “Barcelona” saglabā vadību kopvērtējumā, par sešiem punktiem apsteidzot Madrides “Atletico”, kam mačs rezervē.

Saistītie raksti

Mesi guvis vārtus deviņās spēlēs pēc kārtas, ar 21 vārtiem viņš ir pārliecinoši rezultatīvākais Spānijas čempionāta spēlētājs.