Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO: Vectēvs ar kundzi Rīgā ar automašīnu mūk no policijas0

Kadrs no video

Dzērājšoferis mums parasti asociējas ar jaunieti vai vīrieti vidējos gados. Taču grēko, kā izrādās, visas paaudzes. Kāds pensionārs 9. martā “atcerējies jaunību”, un savu cienījamā vecuma kundzi trakā ātrumā izvizinājis pa galvaspilsētas ielām, bēgot no policijas, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Ar “Volkswagen” autovadītāju Rīgas pašvaldības policijas darbinieki vēlējās sastapties jau iepriekš, ap plkst. 21.00 kāds vietējais iedzīvotājs ziņoja par to, ka apkārtnē vizinoties piedzēries šoferis. Tomēr, tobrīd ierodoties izsaukuma vietā, šoferis braucamrīku jau bija novietojis stāvvietā, bet pats devies prom, tādēļ vīri devušies tālāk patruļā.

Tiesa gan, pavisam drīz onkulis atgriezās pie auto stūres un traucās pa Rīgas ielām, liekot likumsargiem sākt pakaļdzīšanos.

Ja likumsargiem šāds adrenalīna pilns izbrauciens ir visai ikdienišķs un viņi jau sākuši kārtot papīru lietas, sirmā kunga dzīvesbiedrei, kura visu bēguļošanas laiku atradusies blakussēdētāja vietā, vīra izgājieni nepavisam nav bijuši pa prātam un viņa nav varējusi tik ātri atgūties:”Ak, lops! Nepietiek, ka mašīna sasista, vēl… Aiziešu no tevis kādu dienu, noteikti aiziešu. Tu esi nelietis.”

Jautājot, kāpēc vectēvs bēdzis no policijas, viņš atbildējis īsi un lakoniski: “Jaunību atcerējos…”.

Ierodoties ceļu policistiem, atklājies arī patiesais bēgšanas iemesls – sirmgalvis pie sava auto stūres šajā vakarā bija sēdies vairāk nekā divu promiļu reibumā. Papildus naudas summai, kas nu jāatlicina soda naudu apmaksāšanai, kungam nu būs jāparūpējas arī par policistu auto remontu.

LA.lv