Mobilā versija
-0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
21. jūnijs, 2013
Drukāt

Videospēles “uztrenē” karavīrus


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Djūkas universitātes pētnieki noskaidrojuši, ka videospēles nudien var līdzēt karavīriem. Britu laikraksts “The Daily Mail”, atsaucoties uz pētījumu, raksta, ka videospēles sekmē smadzeņu darbību, uzlabojot cilvēka reakciju un spēju ātrāk un labāk atšķirt dažādus objektus.

 

“Spēlmaņi pasauli redz citādi. Viņi no sava redzesloka spēj iegūt krietni vairāk informācijas nekā citi cilvēki,” stāstīja Djūkas universitātes profesors Gregs Apelbaums. Iepriekš līdzīgos pētījumos noskaidrojās, ka videospēļu entuziasti ātrāk reaģē uz vizuāliem stimuliem un spēj veiksmīgāk izsekot dažādu objektu kustībai. “Spēlmaņiem arī ir nepieciešams mazāks informācijas daudzums, lai nonāktu līdz secinājumiem, izsvērtu attiecīgo situāciju un tai atrastu risinājumu. Turklāt viņi to dara ātrāk,” uzsver Apelbaums.

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+