Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
29. jūnijs, 2012
Drukāt

Viļņā pieejami koplietošanas auto 


No šīs nedēļas arī Viļņā pieejams pasaulē populārais automašīnu koplietošanas pakalpojums “CityBee”, kas dod iespēju jebkurā diennakts laikā lietot “CityBee” automašīnas, kas pieejamas vairākās Viļņas vietās, iepriekš reģistrējoties portālā “www.citybee.lt” un rezervējot konkrētu laiku internetā vai pa telefonu.

 

Lietuvieši šo pakalpojumu ieviesuši, novērtējot tā lielo popularitāti citās Eiropas pilsētās, kur tas palīdzējis ierobežot privāto un dienesta automobiļu lietošanu, samazināt sastrēgumus, risināt stāvvietu trūkuma problēmu. Maksa par auto nomu – viens lits (20,4 santīmi) stundā – un par nobraukto attālumu – viens lits par kilometru. Tajā jau iekļauta arī degvielas cena. Piemēram, klientam, kas darba dienā trīs stundu laikā pa pilsētu nobraucis 30 kilometrus, būs jāmaksā 33 liti (6,73 lati). Braucieniem lielos attālumos paredzētas atlaides. Šobrīd “CityBee” stāvlaukumi atrodas četrās pilsētas vietās, un tajos pieejamas 38 automašīnas, bet jau šā gada laikā laukumu skaitu paredzēts palielināt līdz 12 un automobiļu skaitu – līdz simtam. Jau rudenī šo pakalpojumu domāts piedāvāt Kauņā, bet no nākamā gada – arī citās lielākajās Lietuvas pilsētās.

 

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+