×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.5°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
29. janvāris, 2017
Drukāt

Pieci vīriešu tipi, no kuriem labāk turēties pa gabalu (2)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Vīrietis nemainīsies. Tāpēc, sievietes, esiet uzmanīgas, ja sastopaties ar kādu no sekojošiem vīriešu tipiem, iesaka portāls soul.az.

 

Kolekcionārs

Viņam ir apburoši smalka valoda, viņš spēj par tevi rūpēties un šarmē. Un tā viņš apbur… daudzas sievietes.

Ir viegli iemīlēties nobružātā donžuānā un aizpildīt viņa vakanto sievietes vietu. Turklāt vīrieši, kuri vēlas sievietes kolekcionēt, lieliski pārzina maigā dzimuma psiholoģiju un spējīgi to apspēlēt visdažādākajos veidos – no žēluma līdz bailēm, mātes instinkta u.tml.

Bet! Cilvēki nemainās.  Un ja mīlas biogrāfijā ir daudzas neuzticīgas attiecības un viņa telefons pilns ar dažādu “zaķu” un “saulīšu” numuriem, tev laiks ņemt kājas pār pleciem.

 

Manipulators

Pēc pirmā randiņa viņš nogaidīja pāris dienas un tikai tad uzradās, noslēpumaini paskatījās, apskatījās un pēc tam ballītē aizgriezās, it kā jūs pat nebūtu pazīstami. Viņš pazūd un atkal uzrodas, spēlē spēlīti “karsts – auksts”, vienā brīdī tevi kritizē, nākamajā – apber ar komplimentiem.

Mednieka un medījuma spēlīte reti kad beidzas ar īsta romāna sākšanos – šīs manieres taču nekur nepazudīs.

 

Tirāns

Tā ir spēcīga personība, kas prot uzņemties atbildību, pieņemt lēmumus un aizstāvēt! Bet kas notiks tālāk? Tagad viņš uzstāj, lai tu pamestu darbu (“Es taču lieliski pelnu, pietiks mums abiem!”), te pārbauda tavu saraksti (“Mēs taču uzticamies viens otram!”) un mēģina ierobežot tavas attiecības ar draugiem (“Kādēļ tev vajadzīgi vēl citi tuvi cilvēki, ja tev esmu es!?”).

 

Zaudētājs

Mēs barojam sevi ar ilūzijām, ka nestrādājošs un sevi nerealizējis pieaudzis vīrietis ir maskēta lielā iespēja. Bet, lai cik grūti to būtu atzīt, trīsdesmitgadīgs bezdarbnieks par 30 miljonu īpašnieku nekļūs.

Neveiksminieks nenozīmē tikai cilvēku, kas ilgstoši ir bez darba, tas norāda uz noteikta veida raksturu. Neveiksminiekam patīk racionalizēt savu bezdarbību ar kādu dīvainu ideoloģiju, piemēram, “visi bagātie ir zagļi”, viņš tic saldām pasakām, ka sievietei viņš jāmīl, lai vai kas.

Protams, ne visiem ir jābūt galvu reibinošai karjerai un milzīgam rēķinam bankā. Bet neveiksminieki atšķiras ar to, ka viņiem skauž citu izdošanās, veiksme, viņi neieredz visus un visu, viņi netic sev un vienkārši nemāk nopelnīt naudu. Pat nedaudz.
Cilvēks – problēma

Ar vienu sievieti viņš izšķīrās, jo viņa aizbrauca dzīvot uz Ameriku, ar citu – jo viņas vecāki viņu nepieņēma, bet vēl kāda viņu piekrāpa… Visas viņa attiecības beidzas neveiksmīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pēdējam teikumam – un kuras attiecības beidzas veiksmīgi?

  2. Abols uz pusem pargriezst horizontali abas dalas ir vienadas seklinu veidojums ,ka atverts zieds ,bet sastapt ,iemilet lidz muza galam ,nodzivot kopa ir liela DIEVA davana ar cilveku ,kas tev ir uzticams draugs lidz nave skir ….

Draugiem Facebook Twitter Google+