×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
22. maijs, 2016
Drukāt

Vīrieti sadzeļ čībā iekļuvis sirsenis

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 21.maijā, Kurzemē kādu vīrieti sadzēlis čībā iekļuvis sirsenis, aģentūrai LETA sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

68 gadus vecais vīrietis vilcis kājās čības, taču vienā no tām iepriekš bija ielīdis sirsenis. Kukainis vīrieti sadzēlis, un cietušajam sākusies izteikta alerģiska reakcija. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar nopietnu alerģisku reakciju – elpas trūkumu un izsitumiem uz ķermeņa.

Vidzemē 52 gadus vecs vīrietis guvis traumu, strādājot ar zāles pļāvēju. Cietušais guvis pēdas traumu ar daļēju kājas pirkstu amputāciju.

Savukārt Rīgā 34 gadus vecs vīrietis guvis darba traumu, strādājot celtniecībā. Cietušajam baļķis piespiedis kāju pie metāla sienas un vīrietis ar kājas lūzumu nogādāts slimnīcā.

Kurzemē 55 gadus vecs vīrietis mēģinājis aizdedzināt kamīnu ar degšķidrumu. Vīrietis guvis sejas, kakla un krūšukurvja apdegumus, cietušais nogādāts Rīgā specializētas palīdzības sniegšanai.

Savukārt Zemgalē 33 gadus vecs vīrietis ar benzīnu mēģinājis aizdedzināt gružu kaudzi. Uzliesmojot benzīnam, vīrietis guvis sejas un krušukurvja apdegumus. Cietušais nogādāts slimnīcā Rīgā.

Tāpat divi vīrieši guvuši traumas, krītot no augstuma. Latgalē 50 gadus vecs vīrietis remontējis mājas jumtu un kritis no aptuveni trīs metru augstuma. Vīrietis kritis atmuguriski un uzkritis uz pagalmā stāvoša galda malas. Cietušais nogādāts slimnīcā ar mugurkaula krūšu daļas skriemeļu bojājumiem un lāpstiņas kaula lūzumu.

Kurzemē 21 gadu vecs vīrietis reibumā izlēcis pa otrā stāva logu. Cietušais guvis abu pēdu kaulu lūzumu.

Kopumā NMPD mediķi vakar devušies uz 1268 izsaukumiem, no tiem 312 bija saistīti ar dažādām traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+