Horoskopi un mistika
Horoskopi

Visas tavas sliktās domas atnāks tev atpakaļ! Horoskopi 9. septembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Pateicoties tavai ietiepībai un veiklībai, kaut kas izkustēsies no sava sākotnējā punkta. Šodien tu būsi ļoti asprātīgs un oriģināls! Veiksmīgs kontakts veidosies ar bērniem un jauniešiem.

Vērsis

Saskarsme ar mazpazīstamiem cilvēkiem un pat draugiem šodien var būt postoša un ļoti neveikla. Var saasināties tava emocionalitāte.

Dvīņi

Netici visam, ko tev saka. Daudz kas no tā būs meli. Izvairies no runām, baumām un neuzsāc strīdus. Esi uzmanīgs ar alkoholu un zāļu lietošanu.

Vēzis

Šodien var veidoties karmiska situācija, kurā tu pats būsi vainīgs. Iespējams, tas būs saistīts ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Ja tu nepārskatīsi savus uzskatus, var ciest gan tavas attiecības, gan veselība.

Lauva

Šodien tev vajadzētu atturēties no neplānotiem tēriņiem, taču tev būs daudz oriģinālu ideju, kuras vajadzētu piefiksēt.

Jaunava

Šī ir lieliska diena, lai koptu matus un iegādātos jaunu garderobi. Iespējams, tavā dzīvē parādīsies kāds, ar ko tev veidosies ilgstošas un nopietnas attiecības.

Svari

Braucieni šajā dienā ir bīstami. Šodien tu visās jomās būsi paaugstinātu konfliktu zonā, īpaši tajās jomās, kas attiecas uz sadzīvi un darbu.

Skorpions

Nevajag iecirsties un skriet ar galvu sienā. Tas tikai izraisīs vēl lielāku neizpratni apkārtējos, it īpaši, ja tas attiecas uz priekšniecību. Tu centies kaut ko uzlabot vai darīt pat savam, un sastopies ar nesaprotamām sekām. Centies atslābt, iespējams, vēl nav pienācis tavs laiks.

Strēlnieks

Šodienas situāciju uzlabot varēs tikai labestība un lūgšanas. Konflikti gaidāmi visās dzīves sfērās. Nevajadzētu uzsākt jaunas lietas un vēlams pēc iespējas izvairīties no jaunu lietu uzsākšanas.

Mežāzis

Tavs tiešums un nervozitāte var izraisīt konfliktus saskarsmē ar apkārtējiem cilvēkiem. Un arī privātajā dzīvē – tas var mudināt pat uz šķiršanos. Starp citu, jebkuras tavas sliktās domas attiecībā uz citiem, tev atnāks atpakaļ.

Ūdensvīrs

Lieliska diena lai koptu sevi, veiktu dažādas skaistumkopšanas procedūras. Iegādātos jaunu apģērbu un kosmētiku. Intuīcija būs saasināta – ieklausies tajā!

Zivis

Esi uzmanīgs ar apkārtējo jūtām – šodien daudzi var apvainoties. Virzoties uz mērķi neaizmirsti pat atpūtu un mēra sajūtu.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Velti laiku savai veselībai un mājiniekiem! Horoskopi 14.septembrim
2 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Astrologi un numerologi nosauc 10 lietas, ko nedrīkst darīt piektdien, 13.septembrī 6
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma saspringta diena! Horoskopi 13. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pūce apņēmības pilns turpināt iesākto pašvaldību reformu
14 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Ekskursijas laikā Kaļiņingradā gājis bojā tūrists no Latvijas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atcelts lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu pret Herbertu Cukuru
30 minūtes
LE
LETA
Sports
Znarokam veselības likstas, “Spartak” dažas turpmākās spēles vadīs Vītoliņš
4 stundas