Mobilā versija
+7.0°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
9. aprīlis, 2015
Drukāt

“YouTube” piedāvās “atpirkties” no reklāmām

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Video vietne “YouTube” drīzumā ieviesīs maksas abonementu, kas pircējiem ļaus izvairīties no reklāmām.

“YouTube” trešdien nosūtīja vēstuli populārākajiem satura ievietotājiem, lūdzot parakstīt jaunu līgumu, kas ļautu īstenot iecerētās izmaiņas.

Vietnes pārstāve atteicās izpaust sīkāku informāciju, taču norādīja, ka “mūsu galvenā prioritāte ir dot faniem iespēju izbaudīt iemīļotu saturu, bet tā veidotājiem – gūt ieņēmumus”.

Tehnoloģiju giganta “Google” sastāvā iekļautais “YouTube” pirmos maksas kanālus ieviesa 2013.gadā. Savukārt novembrī nelielam lietotāju skaitam tika dota piekļuve maksas mūzikas straumēšanas pakalpojumam bez reklāmām “Music Key”.

Tādā veidā “YouTube” cenšas dažādot ieņēmumu avotus, taču galveno ieņēmumu daļu joprojām veido reklāmas.

Oktobrī “YouTube” vadītāja Sūzena Vojcika preses konferencē sacīja, ka maksas abonementi esot “interesants modelis” un video straumēšanas pakalpojums pētot jaunas iespējas, ko piedāvāt klientiem.

Pievienot komentāru

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiroLatvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (21)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+