×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.5°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
28. novembris, 2016
Drukāt

Zināmi Kurzemes Prozas lasījumu laureāti

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā (SRTM) 26. novembrī norisinājās “Kurzemes prozas lasījumi 2016”, kas tiek organizēti sadarbībā ar Ventspils bibliotēku un festivālu “Prozas lasījumi”, LA.lv uzzināja SRTM.

Galveno balvu Kurzemes prozas lasījumu konkursā ieguva Linda Skranda par stāstu “Zvans”, ko varēs dzirdēt Rīgā Prozas vakariņās 7. decembrī, un Laura Vinogradova par stāstu “Lapsas stāsts”, kas Rīgā tiks lasīts Stāstu vakarā 8. decembrī.

Tika piešķirtas arī vairākas specbalvas šādiem konkursa dalībniekiem: Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja piešķīra iespēju dzīvot rezidencē vienu nedēļu Ligitai Paeglei par stāstu “Autoprieks” un Ērikam Vilsonam par stāstu “Kleperis”. Ventspils bibliotēka apbalvoja Gunu Rozi par stāstu “Dzīvas zivis”, Ventspils muzejs savu specbalvu piešķīra Ilzei Krišlaukai par stāstu “Simtu gadu”.

Konkursam savus darbus kopumā iesūtīja 17 autori: Ligita Paegle, Elīna Jurberga , Ilga Liepiņa, Ingrīda Zaķe, Iveta Šimkus, Laura Vinogradova, Jana Egle, Ilze Krišlauka, Pēteris Tonis, Rolande Bebere, Guna Roze, Marija Anmane, Elza Apkalne, Rodžers de Kūrs (Ivars Ozoliņš), Linda Skranda, Marks Markovs, Ēriks Vilsons.

Konkursa žūrijā strādāja literāti Ieva Rupenheite, Svens Kuzmins un Andris Akmentiņš, kā arī Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas direktore Andra Konste un Ventspils bibliotēkas direktore Astra Pumpura.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+