Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
25. novembris, 2013
Drukāt

Šodien notiks Zolitūdes traģēdijā bojā gājušo glābēju izvadīšana

‏@sozoLV / twitter‏@sozoLV / twitter

Rīgas Doma baznīcā baznīcā trešdien notiks atvadīšanās no Zolitūdes traģēdijā bojā gājušajiem Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbiniekiem Viļņa Šteinīša, Sergeja Ižika un Edgara Reinfelda, teikts VUGD paziņojumā.

Atvadīšanās no Rīgas reģiona pārvaldes 5.daļas komandiera kapteiņa Šteinīša, Rīgas reģiona pārvaldes 1.daļas inspektora dežuranta virsleitnanta Reinfelda un Rīgas reģiona pārvaldes 1.daļas ugunsdzēsēja glābēja kaprāļa Ižika sāksies plkst.9, dievkalpojums – plkst.10.30, bet izvadīšana – plkst.11.

Reinfelds zemes klēpī tiks guldīts Tērvetes novada Bukaišu pagasta Trušu kapos, Ižiks – Vecumnieku pagasta Katrīnas kapos, Šteinītis – Klapkalnciema kapos.

Radinieku lūgums ir bēru ceremonijas laikā nefotografēt un nefilmēt.

Kā ziņots, 21.novembrī, iebrūkot lielveikala “Maxima” griestiem, Zolitūdē bojā gāja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guvuši smagus savainojumus. Dzīvību zaudēja arī trīs ugunsdzēsēji.

Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+