Mobilā versija
-3.8°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
25. novembris, 2013
Drukāt

Šodien notiks Zolitūdes traģēdijā bojā gājušo glābēju izvadīšana

‏@sozoLV / twitter‏@sozoLV / twitter

Rīgas Doma baznīcā baznīcā trešdien notiks atvadīšanās no Zolitūdes traģēdijā bojā gājušajiem Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbiniekiem Viļņa Šteinīša, Sergeja Ižika un Edgara Reinfelda, teikts VUGD paziņojumā.

Atvadīšanās no Rīgas reģiona pārvaldes 5.daļas komandiera kapteiņa Šteinīša, Rīgas reģiona pārvaldes 1.daļas inspektora dežuranta virsleitnanta Reinfelda un Rīgas reģiona pārvaldes 1.daļas ugunsdzēsēja glābēja kaprāļa Ižika sāksies plkst.9, dievkalpojums – plkst.10.30, bet izvadīšana – plkst.11.

Reinfelds zemes klēpī tiks guldīts Tērvetes novada Bukaišu pagasta Trušu kapos, Ižiks – Vecumnieku pagasta Katrīnas kapos, Šteinītis – Klapkalnciema kapos.

Radinieku lūgums ir bēru ceremonijas laikā nefotografēt un nefilmēt.

Kā ziņots, 21.novembrī, iebrūkot lielveikala “Maxima” griestiem, Zolitūdē bojā gāja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guvuši smagus savainojumus. Dzīvību zaudēja arī trīs ugunsdzēsēji.

Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+