Foto: SHUTTERSTOCK

700 kg smagas govis pakārtas vertikālā stāvoklī, ķermenī ne grama asiņu: ASV masveidā nogalināti lopi 0

Kārlis Franks, “Planētas Noslēpumi”, AS “Latvijas Mediji”.

Krievija zaudējusi līdz 80000 vīru, bet ukraiņiem ir daudz priekšrocību, atzīst ASV
“Mēs atklājām vieliņas, kas vismaz 157 000 reižu samazina vīrusa koncentrāciju, bet turpmākam darbam valdībai naudas nav,” atklāj Kalviņš
“Galva strādā, krunku nav, mati aug!” Anitra Tooma par ugunspuķes tējas labo iedarbību 12
Lasīt citas ziņas

2020. gada 23. jūlija naktī kādā ASV pavalsts Oregonas fermā nezināmi ļaundari bija nogalinājuši govi, nogriežot nabaga lopiņam mēli, reproduktīvos orgānus un izsūknējuši pilnībā visas asinis. Tas nav vienīgais tāds šaušalīgi savdabīgais gadījums, jo jau vairākus gadus šajā pavalstī kāds jeb kaut kas nogalina vai nolaupa lopus. Aprakstītie gadījumi aizdomīgi līdzinās jau pirms daudziem gadiem fiksētajiem notikumiem, par kuriem vēl joprojām mēļo, ka tas bijis citplanētiešu darbs. Tiesa, palicis neatbildēts jautājums: kādā nolūkā noslēpumainie atnācēji tā rīkojas?

Ļoti izsmalcināts noziegums

CITI ŠOBRĪD LASA

Konkrētā Oregonas brūnaļa nogalināta un apstrādāta ar ļoti asu instrumentu. Turklāt tā vietā, lai vienkārši pamestu sakropļoto ķermeni, noslēpumainie slepkavas govs ķermeni bija rūpīgi pakāruši vertikālā stāvoklī.

Govs svars vidēji sasniedz 700 kilogramu, tāpēc var labi saprast, ka bez īpaša paceļamā mehānisma to nav iespējams izdarīt.

Taču notikuma vietā vēlāk neatklāja nekādas tehnikas pēdas, un tieši tāpat tur neatrada arī nekādas cilvēku darbošanās pēdas, kā arī ne pilītes asiņu, lai gan tām tur vajadzēja līt vienkārši aumaļām!

Zīmīgi, ka 2019. gada decembrī tajā pašā fermā līdzīgā veidā noslēpumaini ļaundari bija sakropļojuši bulli. Bet vēl mazliet agrāk līdzīgi gadījumi fiksēti arī kaimiņos: 2019. gada vasarā sakropļoti vienlaikus uzreiz pieci lopi, bet 2020. gada janvārī – vēl viens. Visi šie Oregonas plašumos un fermās fiksētie gadījumi joprojām palikuši pilnībā neatklāti. Policisti vien spējuši izvirzīt versiju par iespējamu maniaku, kurš neprātīgi izrēķinās ar govslopiem, taču viņi paši jau uzreiz atzinuši, ka nemaz neuzskata to par pietiekami nopietnu.

Tostarp nezin kāpēc nevienam oficiālajam izmeklētājam nav pat ienācis prātā pajautāt padomu tiem, kuri teorētiski varētu palīdzēt izgaismot šos noslēpumainos gadījumus. Proti, runa ir par ufologiem, kuriem jau vismaz vairākas desmitgades labi pazīstama NLO apkalpju kaislā mīlestība tieši pret zemiešu liellopiem. Tiesa, arī ufologiem joprojām palicis pilnībā nesaprotams tas, kāpēc un kādā nolūkā tas darīts. Viena no versijām pauž, ka citplanētiešiem varētu kaut kā īpaši interesēt tieši šā ASV reģiona liellopu ģenētiskais materiāls. Un, spriežot pēc šādu izdarību regularitātes, attiecīgais kosmiskais eksperiments atrodas pašā sākuma stadijā vai arī tā uzdevumi kļūst aizvien sarežģītāki un komplicētāki.

Izaicinājums varas iestādēm

Tostarp ufoloģijas vēsture pauž, ka NLO piekoptās noslēpumainās liellopu apkaušanas vilnis pāri planētai sācis velties 20. gadsimta pēdējā ceturksnī: nezināmie uzšķērdēji sāka uzbrukt tieši govslopiem, uzšķērda tiem vēderus, izgrieza iekšējos orgānus, nekad un nekur neatstājot nekādas pēdas. Statistika pauž, ka šādas lopu kropļošanas maksimuma moments fiksēts 1975.–1976. gadā – šajā laikposmā tikai ASV vien tādā veidā bojāgājušo lopu kopējais skaits sasniedzis vairākus tūkstošus. Turklāt neizskaidrojamā kārtā galvenais trieciens veikts tieši pa valsts rietumu daļu, un tajā laikā gāja bojā vismaz pa trim lopiem dienā.

Protams, varas iestādes aktīvi meklēja noslēpumainos bezpalīdzīgo dzīvnieku slepkavotājus, taču bez jebkādām sekmēm. Par visīstāko izaicinājumu vietējai varai kļuva līdzīga izrēķināšanās ar bizoniem, kas arī bija kļuvuši par iespējamo citplanētiešu zooloģisko eksperimentu intereses objektiem.

Tostarp raksturīgi, ka lielākā daļa šo masu slepkavību notikusi gluži netālu no ASV pretgaisa aizsardzības centra, taču tūkstošiem šo slēgto zonu apsargājošo un patrulējošo karavīru nav spējuši novērst šīs traģēdijas, savukārt gaisa telpu novērojošie dienesti nav pamanījuši nevienu nezināmu lidojošo objektu.

Kādā mirklī dzīvnieku slepkavības pilnībā izbeidzās, taču…

Lopi paceļas gaisā un aizlido

Taču pieklusums izrādījās neilgs. Pēc nepilniem 30 gadiem, 2009. gada 8. martā, kāds Kolorādo pavalsts fermeris savās ganībās pie Purgatoras upes atrada beigtu govi. Sākotnēji viņš nodomāja, ka govs nobeigusies no vecuma, taču pēc vērīgākas lopiņa apskates konstatēja, ka tai pilnībā nogriezts tesmenis, turklāt ne apkārt zemē, ne uz govs ķermeņa nevarēja saskatīt nekādas asiņu pēdas. Radās iespaids, ka griezums veikts ar lāzernazi, kas vienlaikus griež un uzreiz arī piededzina griezuma radīto brūci.

Pēc divām nedēļām incidents atkārtojās kaimiņu fermā. Abos gadījumos veterinārārsti pēc govju atlieku apskates konstatēja, ka dzīvnieku artērijās absolūti nemaz nav asiņu. Izsūknētas pa tīro!

Taču labi zināms, ka pat laboratorijas apstākļos ir vairāk nekā sarežģīti no ķermeņa izsūknēt pilnībā visas asinis – artērijas uzšķēršanas gadījumā vēnas sakļaujas, tādējādi aizturot daļu asiņu.

Pilnībā visas asinis no govs organisma esot iespējams izsūknēt tikai tajā gadījumā, ja caur to augstā spiedienā izlaiž sāls šķīdumu. Taču kaut ko tamlīdzīgu lauka apstākļos nemaz neesot iespējams paveikt.

Aptuveni tajā pašā laikā turpat Kolorādo pavalstī noticis vēl kāds neizskaidrojams gadījums: fermeris pie barotavas atrada beigtu telēnu. Fakts pamatīgi mulsināja. Taču vēl vairāk fermeris jutās pārsteigts pēc ādas novilkšanas beigtajam lopiņam: izrādījās, visi aizmugurējo kāju kauli bija pamatīgi salauzti. Kāpēc?

Tāpat daudzi Kolorādo fermeri savus beigtos lopus atraduši augstu kokos vai uz elektropārvades līniju vadiem. Turklāt koijoti un grifi, kas parasti maitu sajūt lielā attālumā, šiem dzīvnieku līķiem pat nemēģināja pietuvoties.

No pēdu nospiedumiem zemē radās iespaids, ka lopi kādā momentā vienkārši pacēlušies gaisā un aizlidojuši, taču dažiem nav paveicies un tie nezin kāpēc ieķērušies kokos vai vados.

Iesūcošais stars kā zinātniska realitāte

Bet praktiski visi aptaujātie apkaimes iedzīvotāji bieži teica, ka redzējuši gaisā virs fermām un ganībām karājamies noslēpumainus objektus. Ufologi pauduši, ka viņiem esot izdevies noskaidrot, kādā veidā NLO nolaupa dzīvniekus. Parasti šim nolūkam izmantojot iesūcošu staru. 1983. gadā Argentīnā kāds fermeris pat bija pamanījies nofilmēt to, kā tieši no ganībām šāds iesūcošais stars paceļ gaisā viņa govi un tā uz visiem laikiem kaut kur pazūd. Šo videomateriālu var uzmeklēt tīmekļa dzīlēs un apskatīties…

Var piebilst, ka tā dēvētās oficiālās zinātnes ļaudis arī nenoliedz iespēju izveidot tādu iesūcošo staru. Vēl vairāk – apgalvots, ka šajā faktā pat nav nekā pārdabiska.

Piemēram, 2011. gadā ķīniešu pētnieki no Fudaņas universitātes kopā ar kolēģiem no Honkongas, Dānijas, Singapūras un ASV spēja pierādīt, ka noteiktos ap­stākļos lāzera stars patiešām spēj pievilkt objektus sava starojuma avotam.

Tiesa, pagaidām gan runa esot tikai par manipulācijām ar milimetru daļiņās lieliem objektiem. Bet vēl pēc gada amerikāņu pētnieki no Ņujorkas universitātes bija izstrādājuši pievelkošo staru, ar kura palīdzību varēja ne tikai satvert mikroskopiskus objektus, bet arī pārvietot tos jebkurā virzienā. Tomēr vistālāk tikuši čehu pētnieki, kuri 2013. gadā spēja apvienot divus lāzera starus un spoguļu sistēmu tā, lai iegūtu iespēju manipulēt ar ievērojami lielākiem objektiem, piemēram, plastmasas bumbām, kuras izdevās pacelt, noturēt gaisā noteiktā augstumā un vēl kustināt vairākos virzienos. Nevar nepiekrist apgalvojumam: ja tā turpināsies, Zemes apdzīvotāju rīcībā drīz būs citplanētiešu tehnoloģijām pielīdzināma ierīce.

Vārdu sakot, ufologu paustajā par iespējamo veidu, kādā nolaupa lopus, principā nav nekā pārsteidzoša. Un, visdrīzāk, NLO pilotu rīcībā ir tehnoloģijas dzīvnieka ķermeņa pilnai atasiņošanai, neatstājot nekādas pēdas.
SAISTĪTIE RAKSTI

Taču: kālab gan citplanētiešiem saviem eksperimentiem vajadzētu tik negausīgi daudz ģenētiskā materiāla?

Varbūt gan lopu asinis, gan iekšējie orgāni tiem noder kā barība, un līdz ar to kopš viduslaikiem zināmās leģendas par vampīriem iemanto jau gluži citu nokrāsu? Pētnieki pauduši, ka tādā gadījumā šis varētu būt vērtējams kā mazākais no iespējamajiem ļaunumiem, labāk lai tad nezināmie citplanētieši barojas ar lopu, nevis cilvēku asinīm.

Krievija zaudējusi līdz 80000 vīru, bet ukraiņiem ir daudz priekšrocību, atzīst ASV
“Mēs atklājām vieliņas, kas vismaz 157 000 reižu samazina vīrusa koncentrāciju, bet turpmākam darbam valdībai naudas nav,” atklāj Kalviņš
“Galva strādā, krunku nav, mati aug!” Anitra Tooma par ugunspuķes tējas labo iedarbību 12
Pilnībā indeksējamās pensijas līdz 534 eiro pieaugs vidēji par 23%, kas varētu nosegt prognozējamo inflācijas pieaugumu 56
LSA iebilst studentu iesaukšanai valsts aizsardzības dienestā: kritizē piedāvāto atalgojumu 300 eiro mēnesī
Lasīt citas ziņas

Finanšu partneris - LANDE

Sadarbības projekts
VIDEO. Okupētajā Krimā krievu kara lidlaukā atskanējuši sprādzieni. Tūristi panikā steidz pamest pussalu 36
Valdība atbalsta siltumapgādes un apkures izmaksu segšanu mājsaimniecībām 6
Kļūs vēl siltāks. Laika prognoze trešdienai
“Tā situācija brīžiem šķita ļoti līdzīga…” Romanovskis stāsta, kāds Pavļuts bija ekonomikas ministra krēslā
VIDEO. Okupētajā Krimā krievu kara lidlaukā atskanējuši sprādzieni. Tūristi panikā steidz pamest pussalu 36
17:12
VIDEO. Ukraiņi ar vācu haubicēm smagi apšauda krievu pozīcijas – okupanti tās medī ar droniem
16:56
Atpakaļ ierindā: Gatis Čakšs pēc Laimas slimības pievarēšanas ar pozitīvām domām gatavojas Eiropas čempionātam
16:54
Atpakaļ ierindā: Gatis Čakšs pēc Laimas slimības pievarēšanas ar pozitīvām domām gatavojas Eiropas čempionātam
“Mēs atklājām vieliņas, kas vismaz 157 000 reižu samazina vīrusa koncentrāciju, bet turpmākam darbam valdībai naudas nav,” atklāj Kalviņš
Viļņā saņem draudus par plāniem novietot spridzekļus Baltkrievijas opozīcijas pasākumu norises vietās
Kalnu Karabahas konflikta uzliesmojums sakrita ar Erdogana un Putina sarunām Sočos, bet Turcijas rīcībā ir spēcīgāki trumpji 8
“Nevienā priekšvēlēšanu kampaņā nedzirdu galveno – kā mēs pelnīsim?” Ēķis par tukšiem politiķu solījumiem
Vairāk samazināt “Latvijas Dzelzceļa” darbiniekus nav iespējams. Lai glābtu uzņēmumu, valstij būs jāiegulda desmitiem miljonu eiro 62
100000 iedzīvotāji varētu saskarties ar grūtībām apmaksāt apkures rēķinus, prognozē LPS
LSA iebilst studentu iesaukšanai valsts aizsardzības dienestā: kritizē piedāvāto atalgojumu 300 eiro mēnesī
FOTO. Izskanējis Cēsu mākslas festivāla brīvdabas notikums ar smalkiem apmeklētājiem un maestro Raimondu Paulu pie klavierēm 7
Direktori sper izmisuma soļus, meklējot trūkstošos dabaszinātņu skolotājus
Juris Pūce: Krīzi enerģētikā var pārvarēt, tikai nepieciešama rīcība
Visi VSAA e-pakalpojumi turpmāk būs pieejami vienuviet
“Galva strādā, krunku nav, mati aug!” Anitra Tooma par ugunspuķes tējas labo iedarbību 12
Pirmdien Latvijā reģistrēts 1731 jauns Covid-19 inficēšanās gadījums, no tiem 759 nevakcinētie 4
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs