Laukos
Dārzeņi un augļi

Āgenskalna tirgū darbu sekmīgi turpina produktu piegādes punkts0


Āgenskalna tirgū iespējams saņemt iepriekš internetā pasūtītos zemnieku un mājražotāju labumus.
Āgenskalna tirgū iespējams saņemt iepriekš internetā pasūtītos zemnieku un mājražotāju labumus.
Publicitātes foto.

Drīz pēc ārkārtas stāvokļa izsludināšanas Āgenskalna tirgū 18. martā sākta kopīga tirgus un Kalnciema kvartāla tirgus produktu piegāde, pasūtot tos internetā un saņemot mājās vai pirkumu izsniegšanas vietā Āgenskalna tirgū, informē tirdzniecības organizatori.

Āgenskalna tirgus kopš 20. gadsimta sākuma ir daudzu pilsētnieku ierastā iepirkšanās vieta un sadzīves centrs. Droša un uzticama pārtikas apgāde paver iespēju pārdaugaviešiem un rīdziniekiem iegādāties iecienītos produktus no ražotājiem, sniedzot savstarpēju atbalstu tagad, kad tas visvairāk nepieciešams.

Uzzinot par jauno pakalpojumu, pieteicās vairāk nekā 1000 interesentu, apliecinot, ka cilvēki labprāt vēlas iegādāties vietējo produkciju, turklāt iepirkties droši.

Kā stāsta tirgus īpašnieks Kārlis Dambergs, ikvienā tirgus pasūtījumā piedalās zemnieki un mājražotāji, kuru ražojumi ir pārbaudīti un iecienīti Āgenskalna un Kalnciema kvartāla tirgos.

Iesaistoties arvien jauniem ražotājiem, piedāvāto produktu klāsts ar katru dienu aug, un tas ļaus nodrošināt pircējiem kā pirmās nepieciešamības, tā arī citur neatrodamus produktus. Šādi ikviens var droši un operatīvi saņemt savu pirkumu grozu izdales punktā Āgenskalna tirgū vai savās mājās.

“Tirgus atvēršana internetā ir ne tikai svarīgs atbalsts Latvijas zemniekiem un mājražotājiem, bet arī sākums jaunas pārtikas bāzes izveidei pilsētā. Āgenskalna tirgus šobrīd strādā pie tehnoloģiskiem risinājumiem, lai arī turpmāk nepārtraukti nodrošinātu kvalitatīvu pārtikas produktu noietu pilsētā drošā un efektīvā veidā,” teica Dambergs

Klienti novērtējuši iespēju ērti saņemt pasūtījumus, jo tirgus teritorijā pieejama plaša bezmaksas autostāvvieta, kā arī tika ievēroti visi sanitārie drošības pasākumi.

Tirgus pasūtījumu mājas lapā www.agenskalnatirgus.lv redzams aktuālais piedāvājums. “Mūsu turpmākais uzdevums – savstarpējā atbalsta stiprināšana, gan piedāvājot ziedot līdzekļus produktu iegādei tiem, kuri to nevar atļauties, gan iegādājoties produktus, kad daļa pirkuma summas tiks ziedota labdarības mērķim. Aicinām uz sadarbību organizācijas un uzņēmumus,” rezumēja tirgus īpašnieks.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
900 km par 300 miljoniem: beidzot publisko karti ar ceļu posmiem, ko plāno saremontēt. Kurš un kā pieņēma gala lēmumu?
1 stunda
AO
Andris Ozoliņš
Dabā
“Vilks kļūtu zaļš aiz skaudības.” Krišjānis Lielupes krastā uzbūvējis salmu māju tikai no vietējiem materiāliem 1
8 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Jēkabpilī notikusi smaga divu traktoru sadursme
2 stundas
LA
LA.LV
Veselam
VIDEO. Rozentāle: Gripas vakcīna netieši var pasargāt no Covid-19
2 stundas
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Esmu pieņēmusi lēmumu daļu savu darbu iznīcināt!” Pazīstamā tēlniece Olga Šilova skaidro, kāpēc tā rīkosies
Intervija 2 stundas