Publicitātes foto

“airBaltic” lidmašīna reisā no Rīgas uz Stokholmu piedzīvojusi tehnisku ķibeli 0

Starptautiskajā lidostā “Rīga” pirmdien paaugstinātas drošības apstākļos nolaidusies Latvijas nacionālās aviokompānijas “airBaltic” lidmašīna, kas bija ceļā no Rīgas uz Stokholmu, aģentūrai LETA apstiprināja lidostas pārstāve Laura Karnīte.

Reklāma
Reklāma
Brīdina par iespējamu katastrofu: Eiropu klusi iekaro “supermonstru” armija, kas posta ceļus un elektroapgādi
Kokteilis
“Sist viņu vajag!?” Bijušais bokseris Mairis Briedis komentē savas emocijas saistībā ar Rosļikova ievēlēšanu 63
Kokteilis
atbrīvoties no ļaunās acs un atjaunot spēku: rituāli katrai zodiaka zīmei
Lasīt citas ziņas

Lidmašīna no Rīgas pacēlās plkst.12.05 un tai bija paredzēts nolaisties Stokholmā plkst.12.10 pēc Stokholmas laika.

Karnīte stāstīja, ka lidosta saņēmusi ziņu par tehniskām problēmām, tāpēc lidmašīna sagaidīta atbilstoši standarta procedūrai paaugstinātas drošības apstākļos. Lidmašīna veiksmīgi nolaidās Rīgas lidostā plkst.13.35.

CITI ŠOBRĪD LASA

“airBaltic” Korporatīvās komunikācijas nodaļā aģentūrai LETA norādīja, ka drīz pēc izlidošanas, gaisa kuģa apkalpe konstatēja neatbilstošu gaisa spiedienu gaisa kuģa salonā. Lai gan lidojumu samazinātā augstumā bija iespējams turpināt, pasažieru ērtības nolūkā kapteinis lēma atgriezties Rīgā.

Atbilstoši visām drošības prasībām, lidmašīnu Rīgā sagaidīja attiecīgo dienestu ekipāžas.

“airBaltic” nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas. Latvijas valstij pieder 80,05% “airBaltic” akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1” – gandrīz 20% akciju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.