Foto: Karīna Miezāja/LA.LV

“Akropolē” un “Alfā” brīvdienās darbosies arī vairāki veikali ar atsevišķu ieeju 9

Tirdzniecības centros “Akropole” un “Alfa” brīvdienās un svētku dienās būs atvērtas ne tikai pirmās nepieciešamības preču veikali, bet “zaļajā režīmā” strādās arī vairākas citas tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietas ar atsevišķu ieeju no ārpuses, aģentūrai LETA pavēstīja tirdzniecības centru pārstāvji.

Reklāma
Reklāma
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Lasīt citas ziņas

Ārkārtējās situācijas laikā līdz nākamā gada 11.janvārim brīvdienās un svētku dienās tirdzniecības centros var strādāt tikai pārtikas veikali, aptiekas, optikas, dzīvnieku barības veikali, preses tirdzniecības vietas, higiēnas preču veikali un telekomunikāciju veikali. Tāpat darbs atļauts tādiem pakalpojumu sniedzējiem kā kurpnieks un ķīmiskās tīrītavas.

“Akropolē” brīvdienās un svētku dienās sarkanajā režīmā darbosies pirmās nepieciešamības preču veikali un pakalpojumu sniedzēji, bet atsevišķi veikali ar ieeju no iepirkšanās centra ārpuses darbosies “zaļajā režīmā” apmeklētājiem ar vakcinēšanās vai pārslimošanas Covid-19 sertifikātiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Zaļajā režīmā” brīvdienās un svētku dienās strādās tādi veikali kā “Deichmann”, “Salamander”, “Mohito”, “Van Graaf”, “Sportsdirect”, “Nike”, “Mango”, “Bershka”, “Massimo Dutti” un “Zara”, sporta klubs “Lemon Gym”, kinoteātris “Apollo Kino”. Lai tajos iekļūtu, apmeklētājiem jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts kopā ar personu apliecinošu dokumentu — pasi vai ID karti.

Tāpat arī brīvdienās un svētku dienās iedzīvotājiem tiek nodrošināti vakcinācijas un testēšanas punkti “Akropoles” teritorijā.

Savukārt tirdzniecības centra “Alfa” pārstāvji aģentūru LETA informēja, ka brīvdienās un svētku dienās ar atsevišķām ieejām no “Alfas” ārpuses “zaļajā režīmā” darbosies kinoteātris “Cinamon Alfa” un sporta klubs “MyFitness”, kā arī vairākas tirdzniecības vietas – “Zara”, “Reserved”, “Sinsay”, “Eiropas apavi”, “Floras maģija” un “Sportland”.

Jau vēstīts, ka no pirmdienas valstī uz trim mēnešiem izsludināta ārkārtējā situācija, tādējādi spēkā stājoties vairākiem Covid-19 izplatības novēršanai paredzētiem ierobežojumiem.

Tostarp ieviesti ierobežojumi tirdzniecības vietām. Tirdzniecības vietas, kuras varēs apmeklēt arī personas bez Covid-19 sertifikāta, ir pārtikas veikali, aptiekas, optikas veikali, dzīvnieku barības veikali, preses tirdzniecības vietas, higiēnas preču veikali, telekomunikāciju veikali un degvielas uzpildes stacijas. Šajās vietās uz vienu apmeklētāju jānodrošina 25 kvadrātmetru platība.

Savukārt, strādājot drošajā režīmā, uz vienu apmeklētāju jānodrošina 15 kvadrātmetri.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.