Jaunā Rīgas teātra mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis piedalās preses konferencē, kurā informē par teātra jaunās sezonas aktualitātēm.

Alvis Hermanis mierina: “Nekāds Krievijas iebrukums Baltijas valstīs nav iespējams ne tikai tagad, bet arī ļoti tālā pārskatāmā nākotnē” 224

“Neviens uz pasaules nezin, kāds būs turpinājums Kurskas frontē, taču šis Ukrainas armijas eksperiments ir atnesis lielu atvieglojumu un pārsteidzošu skaidrību Latvijas iedzīvotājiem,” sociālo mediju platformā “Facebook” raksta režisors Alvis Hermanis.

Reklāma
Reklāma
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

Viņš uzsver: “Nekāds Krievijas iebrukums Baltijas valstīs nav iespējams ne tikai tagad, bet arī ļoti tālā pārskatāmā nākotnē.”

Ieraksta turpinājumā Hermanis raksta:

“Ja Kurskas aizsardzībai krievi tagad spiesti meklēt kaut kādus vāgneriešus Āfrikā, tas nozīmē, ka visa viņu armija ir pilnīgs feiks, un tā valsts nav vispār nopietni ņemama. Viss, ko viņi spēj, ir pusotru gadu cīnīties par dažiem Ukrainas ciematiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tas, protams, nenozīmē, ka Austrumeiropas valstīm vairs nebūtu jārūpējas par militāro drošību. Nākotnes draudi mūsu robežām nenāks no Krievijas, bet no trešās pasaules valstu bēgļu ordām.

Savukārt, Krievija tagad ir valsts praktiski bez robežsardzes. Somijas armija, kurai stiprāka aviācija nekā Izraēlai, piemēram, tagad varētu aiziet līdz Maskavai trīs dienās bez problēmām. Pat bez Latvijas palīdzības.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.