Anastasija Samoilova par Latvijas un Ukrainas dalību Parīzes olimpiskajās spēlēs: “Tieši braucot un piedaloties varam parādīt savu nostāju” 29

Diskutējot par Latvijas un Ukrainas dalību Parīzes olimpiskajās spēlēs TV24 raidījumā “Preses klubs”, pludmales volejboliste un olimpiete Anastasija Samoilova pauda viedokli, ka tikai piedaloties var uzvarēt, attiecinot to arī kara kontekstā.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Kaut kas neredzēts! Uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema” – grūti pat pabraukt 16
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
Kokteilis
VIDEO. “Nākamais apkaunojums aiz Galkina!” Laima Vaikule koncertā dzied ukraiņu valodā, kas nokaitinājis krievvalodīgos
Lasīt citas ziņas

“Mēs, Latvijas valsts, varam parādīt savu nostāju pret karu Ukrainā tieši braucot un piedaloties, un tādā veidā izsakot atbalstu Ukrainai un Ukrainas iedzīvotājiem.”

Pludmales volejboliste pozitīvi vērtē arī Ukrainas sportistu dalību olimpiskajās spēlēs. “Es domāju, ka tas ir pareizi. Viņi tomēr sūtīja savas sportistus uz sacensībām, kur viņi rādīja ļoti augstus sasniegumus, tādējādi vēl vairāk nesot pasaulē vārdu par karu Ukrainā.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Titulētā sportiste dalījās situācijā, kas skaudri apliecinājusi – ja Latvijā par karu tiek runāts un palīdzēts daudz, tad citur tā nav.

“Mums bija ļoti jocīga situācija pasaules čempionātā, kad Amerikas spēlētājas mums jautāja, kur pazudušas Krievijas sportistes,” Samoilova atzīst, ka tas radīja lielu šoku un neizpratni.

“Tāpēc Ukrainas sportistiem ir jābrauc, jāpiedalās un jāsaka, ka manā valstī notiek karš, bet es esmu šeit, es pārstāvu savu valsti un cīnos par tās brīvību.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.