Foto AP/Scanpix/LETA

ASV uz dzīvojamām ēkām nokrīt lidmašīna; ir bojāgājušie 0

Pievieno LA.LV

ASV Kalifornijas štata Riversaidas pilsētā nelielai lidmašīnai nokrītot uz dzīvojamām ēkām, gājuši bojā četri cilvēki un divi ievainoti, paziņojusi policija.

Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
Šodien Vecrīgā manīti tanki – iedzīvotāji, nezinot iemeslu, pauž satraukumu un neizpratni 47
“Manu balsi vairs dzirdēt nedrīkst!” Aidis Tomsons atklāj, kā vienā mirklī noslēdzās viņa karjera televīzijā 19
Lasīt citas ziņas

Privātā lidmašīna pirmdien bija pacēlusies no Riversaidas lidostas, lai dotos uz Sanhosē, kad nenoskaidrotu iemeslu dēļ nokritusi uz divām mājām, tās sagraujot.

Lidmašīnā bija pieci cilvēki, kas bija vienas ģimenes locekļi – vīrs, sieva un trīs padsmitgadnieki. Viņi bija ieradušies Riversaidā uz karsējmeiteņu sacensībām.

CITI ŠOBRĪD LASA

No pieciem cilvēkiem, kas atradās lidmašīnā, četri gājuši bojā, bet viena meitene izdzīvojusi un ar ievainojumiem nogādāta slimnīcā.

Otrs ievainotais atradās vienā no sagrautajām ēkām.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.