Foto EPA/LETA

Nākamnedēļ gaiss varētu iesilt līdz + 7 grādiem 0

Pievieno LA.LV

Arī šīs nedēļas nogalē laikapstākļus Latvijā noteiks spēcīgs anticiklons, tomēr palielināsies mākoņu daudzums un sals atslābs, prognozē “Global Forecast System”.

Kokteilis
cilvēks pats var zināt, ka viņam “uzlikta ļaunā acs”? Piecas pazīmes, kurām ezotēriķi piešķir lielu nozīmi
Lietuvā izsludina valsts mēroga ārkārtējo situāciju
RAKSTA REDAKTORS
Varbūtība ir augsta… Pabriks, balstoties uz savu pieredzi augsta līmeņa sarunu vešanā, izsaka versijas par CIP direktora lidojumu uz Maskavu
Lasīt citas ziņas

Atmosfēras spiediens patlaban pakāpies līdz augstākajai atzīmei kopš 2015.gada nogales, un tuvākajās diennaktīs tas būtiski nemainīsies.

Sagaidāms, ka naktī uz piektdienu valsts austrumus sasniegs mākoņu zona, kas nedēļas nogalē aptvers visu Latviju, tomēr palaikam debesis skaidrosies. Nav gaidāmi būtiski nokrišņi – vietām mazliet snigs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Naktī uz sestdienu un svētdienu vairs tikai vietām, kur mazāk mākoņu, gaisa temperatūra noslīdēs zem -10 grādiem, un dienas vidū gaisa temperatūra caurmērā būs 0..-5 grādi. Vējš pārsvarā būs lēns.

Nākamnedēļ kļūs vēl siltāks, dažās dienās saule gaisu var sasildīt līdz +2..+7 grādiem, bet naktīs piesals.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.