Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Zane Bitere/LETA

Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15

Džesika Delgadiljo, kurai tolaik bija 14 gadi pazuda bezvēsts 2010. gada 20. oktobrī. Meitenes pazušana savulaik izraisīja plašu rezonansi ASV. Tagad viņa ir negaidīti atradusies, vēsta izdevums Spiegel.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Pirms 13 gadiem meitene devās uz skolu, bet mājās no tās neatgriezās. Vecāki nekavējoties ziņoja policijai par meitas pazušanu, taču meklēšana nedeva nekādus rezultātus. Policija toreiz atzina, ka tai nav nekādu pavedienu par to, kas varētu būt noticis ar skolnieci, jo nav nekādu nozieguma pazīmju.

“Pie Džesikas pazušanas lietas cītīgi strādāja daudzi izmeklētāji desmit gadu garumā,” paziņoja policijas departaments. Tomēr panākumu nebija – gadiem ilgi viņas lieta palika neatklāta.

CITI ŠOBRĪD LASA

2023. gadā likumsargi vērsās pēc palīdzības Nacionālajā pazudušo un izmantoto bērnu centrā.

Divi šīs organizācijas izmeklētāji sāka aktīvi strādāt, lai aktualizētu lietu, kā arī izplatīja informāciju sociālajos tīklos.

Kādu dienu policija saņēma telefona zvanu no sievietes, kura apgalvoja, ka ir meklētā persona. Izmeklētāji nekavējoties paņēma viņas DNS paraugus un nosūtīja tos uz Ziemeļteksasas Universitāti ekspertīzei, jo vizuāli viņa bija ļoti mainījusies.

Testa rezultāti nepārprotami apstiprināja, ka šī patiešām ir pazudusī Džesika.

Lai gan izmeklētāji tagad var lietu slēgt, daudzi jautājumi paliek neatbildēti, jo jaunā sieviete ir lūgusi policiju nepubliskot nekādu informāciju par viņas pazušanu vai pašreizējo atrašanās vietu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.