Batņa: “Ja mēs neuzņemam jauniešus vidusskolas posmā, tad jāsaprot, kur viņi paliek” 41

Pievieno LA.LV

TV24 raidījumā “Ziņu top” Saeimas deputāts Česlavs Batņa komentē situāciju ar iestājeksāmeniem ģimnāzijās un vidusskolās.

RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji šodien jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
Cilvēki ar droniem, laivām, lūdzu palīdziet māsai atrast dēliņu! Ģimene lūdz ikvienu iesaistīties puisīša meklēšanā pie Gaujas Cēsu pusē
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

“Ja mēs ejam uz tādu elitārismu, uz ģimnāzijām, kas savā ziņā mums skaitās mums elitāras mācību iestādes, kā paraugs, tad, acīmredzot, ja mums vajag izlasīt tos labākos, tad mums šai sistēmai jāpastāv iespējai ļaut izvēlēties labākos.”

Saeimas deputāts uzskata, ka, viņaprāt, būtu nepieciešami pārbaudījumi vidusskolām ne tikai centralizētajos, bet arī citos priekšmetos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr piebilst: “Ja mēs neuzņemam jauniešus vidusskolas posmā, tad jāsaprot kur viņi paliek. Jo, iespējams, viņi aiziet uz profesionālo vidējo vai, ja viņi neaiziet tur, tad viņi neiegūst vispār tālāk izglītību.”

Batņa skaidro, ka tie ir pazaudēti jaunieši. “Mums ir jādod iespēja tiem jauniešiem, kas netiek vidusskolā, apgūt dzīves prasmes, apgūt arodu, varbūt ne vidējo izglītību. Jā, diemžēl ne visi jaunieši spēj mācīties vidējā izglītībā it sevišķi STEM priekšmetos labā kvalitātē.”

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.