Blūmfelds: “Pie esošās situācijas, iespējams, tas ir arī visjēdzīgākais risinājums, kā aviosabiedrībai piesaistīt papildu līdzekļus” 85

TV24 raidījumā “Preses klubs” ERST Finance valdes priekšsēdētājs Arnis Blūmfelds pauda savu viedokli par to, kā valsts komunikācijas trūkums attiecībā uz lieliem finanšu projektiem, piemēram, “airBaltic” obligāciju emisiju, rada neizpratni un šaubas sabiedrībā.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Augsts asinsspiediens? 9 augi un garšvielas, kas dabiski palīdz to mazināt
Vēstījums no viņpasaules: 12 veidi kā gari cenšas ar jums sazināties
12 lietas, ko sievietes slepeni dara, bet nekad to neatzīst 4
Lasīt citas ziņas

Blūmfelds norādīja, ka daudziem cilvēkiem, kuri nav saistīti ar finanšu nozari, “tas viss stāsts ir diezgan miglains”. Viņš uzsver: “No valdības puses pietrūkst komunikācijas ar sabiedrību.” Tas veicina bažas par iespējamo korupciju un ieinteresēto personu klātbūtni šajos projektos. Blūmfelds pauž: “Ja ir mazāk komunikācijas vai apšaubāmi komunikatori, tad situācija kļūst aizvien dramatiskāka.”

Viņš arī aizstāv “airBaltic” lēmumu iziet starptautiskajā tirgū un emitēt obligācijas, norādot: “Pie esošās situācijas, iespējams, tas ir arī visjēdzīgākais risinājums, kādā veidā aviosabiedrībai piesaistīt papildu līdzekļus”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr viņš uzsver, ka komunikācija par šiem soļiem ir nepietiekama, kas tikai vairo sabiedrības neuzticību. Lai sabiedrība labāk izprastu un atbalstītu šādus finanšu projektus, ir nepieciešama atklātāka un saprotamāka komunikācija no valdības puses.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.