AFP/LETA

Brazīlijas futbola izlase pārbaudes spēlē cīnās neizšķirti ar Angliju, plus VIDEO 0

Brazīlijas futbola izlase pārbaudes spēlē savās mājās cīnījās neizšķirti 2:2 ar Anglijas valstsvienību.

Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis”
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 8
Mājas īpašnieki remontdarbu laikā nejauši savā virtuvē atklāj apslēptu mantu

Visi vārti tika gūti spēles otrajā puslaikā. Mājiniekiem izcēlās Freds un Paulinjo, bet viesiem precīzi bija Alekss Čemberlains un Veins Rūnijs.

Brazīlijas izlase vispirms izvirzījās vadībā, bet vēlāk nonāca iedzinējos. Neizšķirtu mājiniekiem izdevās panākt mača 83. minūtē.

Spēle notika atjaunotajā “Maracana” stadionā, kur pēc gada risināsies Pasaules kausa izcīņas finālturnīra cīņas. Šobrīd tajā ir vietas 79000 skatītāju, bet šo maču klātienē vēroja 66000 līdzjutēju.

Abas komandas pārbaudes spēli aizvadīja arī februārī Anglijā, un toreiz angļi uzvarēja ar 2:1.

{source}
<iframe width=”420″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/2-uCIitKsn8″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>