Pīle uz trotuāra kūstošajā sniegā.
Pīle uz trotuāra kūstošajā sniegā.
Foto: LETA

Jaunajā nedēļā kļūs aukstāk; iespējams slapjš sniegs 3

Pievieno LA.LV

Jaunajā darba nedēļā Latvijā pakāpeniski kļūs vēsāk un gaisa temperatūra vietām pazemināsies zem nulles grādu atzīmei, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra mājas lapā pieejamā informācija.

Kokteilis
cilvēks pats var zināt, ka viņam “uzlikta ļaunā acs”? Piecas pazīmes, kurām ezotēriķi piešķir lielu nozīmi
Lietuvā izsludina valsts mēroga ārkārtējo situāciju
RAKSTA REDAKTORS
Varbūtība ir augsta… Pabriks, balstoties uz savu pieredzi augsta līmeņa sarunu vešanā, izsaka versijas par CIP direktora lidojumu uz Maskavu
Lasīt citas ziņas

Lietus mākoņi, kas pāri Latvijai virzīsies jaunās darba nedēļas laikā, nesīs salīdzinoši mazāk nokrišņu. Tā kā siltās gaisa masas būs atkāpušās vairāk uz dienvidiem, ievērojami pieaug varbūtība, ka ne vien līs, bet atsevišķos rajonos gaidāms arī slapjš sniegs. Tomēr kopējais nokrišņu daudzums šajās dienās nebūs liels.

Pierimstot vējam, naktī uz pirmdienu un otrdienu termometra stabiņš vietām noslīdēs līdz 0…-3 grādiem, arī dienas laikā būs vien +3…+8 grādus silts. Otrdien dienā atkal pastiprināsies dienvidu, dienvidrietumu vējš, brāzmās piekrastes rajonos sasniedzot 15-18 metrus sekundē, un gaiss atkal kļūs par 1-3 grādiem siltāks, lēš meteorologi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.