Ekrānuzņēmums

Cimdars nesaprot politiķus un nepadosies. Saruna ar ilggadējo CVK vadītāju 0

Lielākie pārmetumi Centrālai vēlēšanu komisijai (CVK) un tās ilggadējam vadītājam Arnim Cimdaram ir par labi padarītu darbu, kas neesot labs signāls valsts pārvaldē strādājošajiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas

Šorīt intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” Cimdars atzina, ka viņš līdz galam nesaprot pēdējā laika politiķu paustās retorikas argumentāciju, proti, ja līdz šim CVK darbs novērtēts kā labs, tad par ilgu un labi padarītu darbu var zaudēt amatu, par viņa teikto ziņo LETA.

“Tas nav labs signāls valsts pārvaldē strādājošajiem un šādas politiķu runas liek aizdomāties par dažādām sazvērestības teorijām, kur viena no trakākajām, ir tāda, ka tas viss netiek darīts Latvijas interesēs,” piebilda Cimdars.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš pats nav nolēmis padoties, un uzrunāšot deputātus, lai izvirza viņa kandidatūru CVK vadītāja amatam, jo kandidatūru var izvirzīt piecu Saeimas deputātu atbalstīts kandidāts.

“Tomēr es ceru, ka šonedēļ man izdosies satikties ar visu Saeimā ievēlēto frakciju pārstāvjiem, lai izstāstītu par jau izdarītajiem un nākotnes CVK darbības plāniem, tādējādi ieskicējot savu vīziju,” stāstīja Cimdars.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.