Kā Lindas sapnis par moduļu māju Saulkrastos pārvērtās murgā

FOTO. Dēļi lūzt, logu ailēs svilpo vējš un beigās savāc naudu un nozūd! Kā Lindai moduļu namiņa iegāde pārvērtās murgā 106

Jau vairāk kā 1000 cilvēki Facebook ir dalījušies ar kāda moduļu mājas īpašnieces Lindas stāstu, kur kempingmājiņas iegāde pārvērtās murgā.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm
Viedoklis
Armands Puče par aktuālo politikā: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību
Lasīt citas ziņas

“Ir pienācis laiks, kad gribas “paslavēt” vienu nekvalitatīvāko moduļu māju ražotāju “Mmom koka karkasa un moduļu mājas”.

Sākums bija daudzsološs. Skaistas reklāmas, bijām uz ražotni – likās viss kārtībā! Mūs aizveda Saulkrastos uz esošu/uzbūvētu moduli, viss patika. Tad iemaksājām naudu! Protams namiņš uz norunāto un līgumā paredzēto datumu – netika saņemts!

CITI ŠOBRĪD LASA

Šī uzņēmuma pārstāvja Kaspara ieteiktais arhitekts rakstīja mums naktīs, lūdza naudu par nevajadzīgām lietām, piemēram, atmežošanu, gāja laiks un no papīru lietām nekā – klusums! Tad piesaistījām citu arhitektu, uz ko MMOM ieteiktais arhitekts ļoti ātri reaģēja un izrādās – ak vai , esam skices nozaguši! Šo problēmu arī atrisinājām. Un tad sākās pats jautrākais!

Moduļa atvešanai “Mmom koka karkasa un moduļu mājas” piedāvāja transportu, kas izmaksātu 1200 eiro. Tomēr painteresējāmies un izvēlējāmies citu! Viss forši, Saulkrastos uzkrauj moduli – Kaspars saka – viss kārtībā, tagad tik jāgaida objektā. Sacīts darīts!

Protams moduļa apakšējie dēļi neiztur, salūzt, par ko tiek vainots mūsu izvēlētais transports! Būtu ņēmuši viņa ieteikto – viss būtu bijis kārtībā! Ar moduli kopā ierodas “Mmom koka karkasa un moduļu mājas” darbinieku svīta! Dažs labs izskatījās kā pirmo reizi piedalītos moduļa novietošanā. Strādājam visi līdz naktij, jo nav ne instrumentu, ne zināšanas kā moduļus kopā salikt!

Kad beidzot moduļi savienoti – ak tavu neražu – fasāde vispār nesakrīt! Pie tā atkal tiek vainots mūsu izvēlētais transports, kas moduļus atveda.

Ieraugot atvestos moduļus – godīgi sakot, žoklis atkārās! Kaspars uzreiz mums atbild, ka “ja nepatīk, var vest prom, jau zinājis, ka mēs piesiesimies!”. Prom jau vairs neko nevedīs, nu labosim, visu, kas nepamierina, taču var salabot.

Paralēli tam mums nākas klausīties, ka tik cimperlīgus klientus viņi pirmo reizi redz!

Nopietni? Meli, solījumi un tik daudz strādnieku vienā objektā – un neviens – neviens nemācēja izlabot tos šedevrus! Gandrīz trīs nedēļas parapetus locīja jumtam. Un mēs tikai gaidām, gaidām, gaidām!

Logus arī lika, putoja, pārlika, atkal putoja un tāpat vienā pusē 2 milimetru sprauga, otrā 2 centimetru. Bet tas viss esot normāli, man stāsta strādnieki, nav ko piesieties, bet man mērs pilns, piesaistīju firmu, kas pārlika visus logus. Viņiem tas aizņēma divas stundas, kamēr “Mmom koka karkasa un moduļu mājas” meistari divatā vienu logu lika divas stundas.

Reklāma
Reklāma

Ieraugam ka durvju eņģes ir noskrāpētas un nobrāztas, bet tas nav svaigs pasākums – un protams, izrādās ka mēs esam ņēmuši ārā durvis un paši visu sabojājuši, bet zilās putas kā bija paši sapūtuši, tā stāv, tātad nekādas durvis mēs neesam pa kluso mainījuši.

Tad kādu laiku objektā neviena nebija, mēs gaidām un gaidām, bet “Mmom koka karkasa un moduļu mājas” pazuduši. Tad vēlāk tika pieaicināts palīgs, laikam Kaspara glābējzvans, jo vīrietis centās darīt visu iespējamo, lai no šī visa beigās kaut kas izskatītos pēc kvalitatīvas moduļu mājas. Siltās grīdas ielēja labi – tas bija vienīgais darbs, par kuru bijām apmierināti!

Dienā,kad it kā tiek pabeigti darbi – atnāk e-pastā pavadzīme, ka darbi esot pabeigti, skaiti naudu! Šādi vēl nekad nebiju saņēmusi pakalpojumu, kad darbinieki ieliek durvīs atslēgu un ne PN akts, ne Kaspars atbrauc, tikai pavadzīme e-pastā. Superīgs darba stils! Šobrīd jāpieslēdz apkures katls – bet Kaspars mūsu ignorē! Viņš ir saņēmis 30 000 eiro un pazudis, bet visi darbi jau vēl nav pabeigti! Ak jā, PN aktu viņš atsūtīs elektroniski parakstītu, jo, kā zināms, Kaspars parakstās citas personas vārdā. Dalos ar šo stāstu, lai citi cilvēki neiekrīt! Būs vēl informācija, bet iespējams Kaspars labosies un norēķināsies ar mums un pabeigs darbus!” ar tādu bēdu stāstu dalās Linda.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.