Foto – Leta

Dons laiž klajā pirmo vēstnesi no februārī gaidāmā albuma 0

Dons laiž klajā pirmo vēstnesi no nākamā gada februārī gaidāmā albuma, dziesmu ar garšīgu nosaukumu “Medus pods” un atver tirdzniecībai vēl vienu prezentācijas koncertu 15. februārī koncertzālē “Palladium”. Dziesma “Medus pods” tapusi vilcienā Maskava – Vladivostoka, kaut kur pie Baikāla ezera.

Reklāma
Reklāma
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

“Manas dziesmas ir par mani pašu, manas sāpes un mani prieki, mani sapņi un manas vilšanās, savādāk es nemāku rakstīt. Tieši tā ir ar “Medus podu”. Ingus pēc mūzikas un mūsu sarunām kaut kā ļoti labi māk nolasīt manu dvēseles stāvokli, šobrīd es laikam atkal esmu gatavs attiecībām, par to arī dziesma un tieši tā to “nolasījis” arī dziesmas video versijas autors Jurgstulajstus,” saka Dons.

“Klipā viņš dzīvo savas ideālās pasaules ideālajā pusē, bet otra puse pagaidām ir brīva, viņš gaida to ideālo otru pusi savai pastkartei, to kura atnāks, samīļos, pabaros un dos medus podu,” saka režisors Jurgstulajstus. Šīs ir jau piektais Dona un Jurgstulajstus kopīgais radošais darbs. Klipa operators ir Jānis Eglītis, montāža Zahar Kovalevsky.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dziesma “Medus pods” ierakstīta “Hodila Studios” un “Mute” studijā, miksēja un māsterēja Krišjānis Geidāns, producents Rūdolfs Budze (DJ Rudd), ierakstā piedalījās Toms Poišs – bass, Rūdolfs Dankfelds – bungas, Artūrs Šingirejs – ģitāra, Rūdolfs Budze – taustiņi, teksta autors Ingus Bērziņš, izdevējs “Dons Music”.

Jaunais albums gaidāms 2015. gada 14. febuārī, tā prezentācijas koncerti notiks koncertzālē “Palladium”. Biļetes uz koncertiem jau var iegādāties www.bilesuparadize.lv

Dziesmas “Medus pods” video versija:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.