FOTO: Cheshire Police/Twitter

“Es varēšu paturēt pāris zobu un aci?” Nepilngadīgās transpersonas slepkavas bija sagatavojušas slimīgu plānu, kā nogalinās 40

Pirms skolnieces-transpersonas slepkavības aizdomās turamie izveidoja “slepkavības plānu”, teikts tiesas prāvā, kas vēl joprojām turpinās. Meitene (X), un zēns (Y), iespējams, ievilināja 16 gadus veco transpersonu Briannu Geiju (Brianna Ghey) Varingtonas parkā, kur viņa tika nodurta.

“To mēs gribējām dzirdēt!” Bijusī NATO pārstāve beidzot vieš skaidrību, cik ilgā laikā pēc uzbrukuma citām valstīm jāsteidzas palīgā 212
TV24
Einars Repše: “Šobrīd ir pilnīga skaidrība, ka karš būs. Diemžēl arī Latvijā, ja nesakaus Putinu tūlīt kaujas laukā” 53
Seno tibetiešu horoskops. Ļoti neparasts, ārkārtīgi precīzs! 23
Lasīt citas ziņas

Nonākot tur, abi pusaudži, kuriem slepkavības brīdī bija 15 gadi, Briannai iedūra 28 reizes, ziņo “The Sun”.

Mančestras tiesai tika paziņots, ka pusaudži ir “pārņemti ar vardarbību, spīdzināšanu un nāvi”. Viņi, iespējams, “mudināja viens otru domāt par to, kā viņi veiks slepkavību”.

CITI ŠOBRĪD LASA
Zvērinātie dzirdēja, ka X bija uzrakstījis piezīmi ar nosaukumu “Sestdiena, 2023. gada 11. februāris. Upuris: Brianna Geija” — diena, kad tika nogalināta skolniece.

Tajā bija rakstīts: “Satikties ar Y pie koka stabiem plkst. 13:00. Iet uz bibliotēku… tad autobusa pieturu. Sagaidīt, līdz Brianna izkāpj no autobusa, tad mēs visi trīs ejam uz parku. Dodamies uz cauruļu/tuneļa zonu.

“Es saku koda vārdu Y. Viņš iedur viņai mugurā, es – vēderā. Y ievelk ķermeni zonā. Mēs abi aizsedzam zonu ar baļķiem utt.”

Prokurore Deanna Hēra tiesai sacīja, ka piezīme ir “Briannas nogalināšanas plāns”.

Pēc tam X un Y apsprieda, kādu ieroci viņi izmantos, galu galā vienojoties par zēnam piederošo medību nazi, dzirdēja zvērinātie.

Kamēr viņi turpināja plānot nākamās dienas uzbrukumu, X atklāja, ka viņa “nevar sagaidīt rītdienu.”

Tiesa uzklausīja X mēģinājumu izveidot “viltus aizsardzību”, ja nu kāds nolemtu paskatīties viņas tālrunī. Viņa nosūtīja Briannai ziņu, kurā bija teikts: “Vai viss ir kārtībā? Kāda pusaugu meitene tika nogalināta parkā, ziņas izplatās visur.”

X un Y bija “kopā plānojuši nogalināt Birannu tieši tā, kā viņa patiesībā tika nogalināta”. X bija kļuvusi “apsēsta” ar pusaudzi un iepriekš bija nosūtījusi Y ziņojumu par plānu viņu nogalināt, izmantojot medikamentus.

Apmēram 19 dienas pirms skolnieces nāves viņa esot teikusi Y, ka iedevusi Briannai [pretsāpju līdzekļus], ar ko “vajadzēja pietikt, lai viņu nogalinātu”. Tiesai tika paziņots, ka Brianna patiešām bija saslimusi, un izrādījās, ka X to neizdomāja.

Pāris esot sastādījis sarakstu ar četriem cilvēkiem, kurus viņi vēlējušies nogalināt, neskaitot Briannu. Viens no mērķiem bijis M. Zēns baidījās, ka viņa simpātija ar viņu satuvinās.

Vienā tekstā, kas tika lasīts zvērinātajiem, Y bija norādījis: “Šķiet, ka tevi apmierinātu tas, ka es viņu nogalinu.” X atbildēja: “Man vienalga, ja tu viņu nogalināsi. Es varu darīt visu iespējamo, lai palīdzētu.”

Viņa piebilda: “Ja mēs nogalināsim M, vai es varēšu paturēt dažas lietas: pāris zobus un aci? Tikai es nezinu, kā izgriezīšu acis un izņemšu zobus.”

Viņi arī pārrunāja, kā varētu pārgriezt rīkli zēnam vārdā E, pirms nolēma nogalināt Briannu, lai Y varētu redzēt, vai “tas kliedz kā zēns vai meitene”.

Zvērinātie dzirdēja traģiskos 11. februāra notikumus. Trijotne bija sarunājusi tikties parkā. Brianna bija nosūtījusi mammai ziņu pulksten 13.41, sakot: “Es esmu autobusā viena, man ir bail.”

Vēlāk viņu atrada pāris, kas veda pastaigā savus suņus. Meitene, noklāta ar asinīm, gulēja ar seju dubļos. Zvērinātajiem tika paziņots, ka viņa guvusi nāvējošus ievainojumus un zaudējusi asinis pēc tam, kad viņai mugurā un krūtīs tika iedurts ar nazi. X un Y esot iedūruši arī Briannas rīklē un plaušās.

Viena no brūcēm bija 11 cm dziļa – tika pārdurta pusaudzes sirds.

Bija redzamas arī “aizstāvēšanās pazīmes” – brūces rokās un plaukstās. Viņa izmisīgi mēģināja atvairīt savus uzbrucējus. Tiesai tika paziņots, ka “vairākas” no durtajām brūcēm bojājušas Braienas kaulus.

Prokurore sacīja: “Natkarīgi no tā, kurš ir veicis nāvējošos dūrienus, abi apsūdzētie ir vienlīdz vainīgi. Rīkojoties kopā, viņi plānoja un izpildīja iecerēto – nogalināt.” Policija, pārmeklējot notikuma vietu, netālu no notikuma vietas atrada neatvērtu pudeli “Dr Pepper” un tukšu kolas pudeli, uz kuras tika atrasts X un Y DNS, piebilda prokurore.

Kad policisti ieradās X mājās, viņi atrada vēl vienu zīmīti.

Tajā bija teikts: “Pārgriezt rīkli, sadalīt ķermeni, ievietojot gabalus atkritumu maisos, apglabāt maisus 7 pēdas zem zemes.”

Virsnieki atklāja arī piezīmes par sērijveida slepkavām. Zēna Y guļamistabā atrada melnu jaku un nazi ar asins traipiem, kas atbilda Briannas DNS, norādīja tiesa.

X un Y abi noliedz vainu slepkavībā.

SAISTĪTIE RAKSTI
“To mēs gribējām dzirdēt!” Bijusī NATO pārstāve beidzot vieš skaidrību, cik ilgā laikā pēc uzbrukuma citām valstīm jāsteidzas palīgā
TV24
Einars Repše: “Šobrīd ir pilnīga skaidrība, ka karš būs. Diemžēl arī Latvijā, ja nesakaus Putinu tūlīt kaujas laukā”
Seno tibetiešu horoskops. Ļoti neparasts, ārkārtīgi precīzs!
No veikala “Maxima” cenšas izraidīt pircēju, kurš vēlas sazināties latviešu valodā: “Pēc jautājuma, kādēļ runājat krieviski, pārdevēja vērsās pie apsarga”
TV24
“Krīzes gadījumā zini, kur vērsties!” Rajevs norāda: Katra novada iedzīvotājam ir jāzina divas konkrētas lietas!
Lasīt citas ziņas
Krievija var mierīgi pārdzīvot smagus tanku zaudējumus vēl trīs gadus – krājumi ir teju neizsmeļami
Alvis Hermanis nāk klajā ar ideju mūsu valsts drošības stiprināšanai: “Kamēr mūsu ierēdņu “armija” izliekas par beigtām zivīm, jārīkojas sabiedrībai!”
Rinkevičs par Zviedrijas uzņemšana aliansē: “Baltijas jūra tagad ir NATO ezers”
FOTO. Iemūžināts sirreāls skats – miglas burvība Slokas ezera takā
Jūties iztukšots un noguris? Ir sajūta, ka iznīksti un ar tevi kaut kas nav kārtībā? – to var labot
19:01
TV24
TIEŠRAIDE. Aktuālais par karadarbību Ukrainā
18:59
Rinkevičs par Zviedrijas uzņemšana aliansē: “Baltijas jūra tagad ir NATO ezers”
18:55
VIDEO. Briseles ielas pārņem kūtsmēslu smaka! Lauksaimnieki turpina protesta akciju
Jūties iztukšots un noguris? Ir sajūta, ka iznīksti un ar tevi kaut kas nav kārtībā? – to var labot
TESTS. Izpildi testu un noskaidro, ko Visums vēlas tev pateikt!
TV24
Einars Repše: “Šobrīd ir pilnīga skaidrība, ka karš būs. Diemžēl arī Latvijā, ja nesakaus Putinu tūlīt kaujas laukā”
TV24
kļūt par slepeno aģentu Latvijā? Slaidiņš: Pārģērbties par mikimausu un skriet pa pilsētu
Ungārijas parlaments nobalso par Zviedrijas uzņemšanu NATO
“To mēs gribējām dzirdēt!” Bijusī NATO pārstāve beidzot vieš skaidrību, cik ilgā laikā pēc uzbrukuma citām valstīm jāsteidzas palīgā
TV24
Ukrainai ir cerības no Vācijas saņemt uzlabotus un mūsdienīgus “Panzerfaust”: Tās ir briesmas tankistiem
Rinkēvičs: Nav pamata apšaubīt NATO līguma 5.panta garantijas
Raidījumu cikla “EkoRAID” 4. raidījums jau 27. februārī
TV24
Vanaga: Mums ir tiesības streikot, bet mēs izmantosim citas tiesības – iesūdzēsim ministri tiesā
“Cert.lv”: Krievija joprojām ir galvenais kiberapdraudējuma avots
Valdības koalīcija vienojas atlaist Rēzeknes domi
TV24
Māris Gulbis par Latvijas ārpolitiku: Lai Kariņš neapvainojas, bet viņš ārlietu ministra amatam neder!
Neļauj jūtām kontrolēt tavas darbības! Horoskopi 27. februārim
Ķīna atjauno pandu diplomātiju ar ASV
Ir pienācis laiks noņemt rozā brilles! Horoskopi no 26. februāra līdz 3. martam
“Uz tualeti tev ir jāiet katru dienu, ēst tev vajag katru dienu,” invalīdu un viņu draugu apvienība kritizē pārāk ilgu gaidīšanas laiku uz valsts apmaksātu rollatoru
Kokteilis
FOTO. Eksperts brīdina – karaļa Čārlza diagnoze “var būt bīstamāka, nekā tiekam mudināti domāt”
Otrdiena vietām gaidāma miglaina, pa laikam līs
TV24
Slaidiņš: Ja tu esi iestājies aliansē, apņēmies tos 2% iemaksāt, tad pie tā ir jāpieturas
VIDEO. Vilciena sastāvs 53 vagonu garumā bez mašīnista nobrauc 70km
Kārlis Streips: Ievērojams elements Kremļa fašista barbarismā ir propaganda no viņa valsts demagogiem
“Vai tad, ja bērns dodas dienēt, tad vecākiem viņš vairs neskaitās apgādājamais?” daudzbērnu ģimenes tēvs neizpratnē par Goda ģimenes statusa zaudēšanu