“Esam labā situācijā, apkurei gāze nepietrūks šajā sezonā,” tā ministre 32

No 1. janvāra stājies spēkā liegums ieprikt Krievijas gāzi. Kādā situācijā esam, cik droši varam justies šajā ziņā? uz šo jautājumu komentāru TV24 raidījumam “Ziņu TOP” sniedza ekonomikas ministre Ilze Indriksone (NA).

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Viedoklis
Armands Puče: Kamēr premjere Līgo vakarā stāstīja, kā tumsa saplūst ar gaismu, patiesībā būtu vajadzīga vispārēja iespringšana 139
Lasīt citas ziņas

“Mums ir ļoti laba situācija! Dokumentālu apstiprinājumu gan vēl neesmu saņēmusi, bet šodien tieši jautāju, kā veicas ar iepirkumiem “Latvenergo”,” – visas šā gada pirmā pusgada piegādes esot atrisinātas un jaudas Klaipēdas terminālā esot.

“Līdz ar to mēs varam būt pārliecināti, ka apkures sezonas noslēgumā mums gāzes nepietrūkst ne elektroenerģijas ražošanā, ne siltumam,” stāsta ministre.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nākamajā apkures sezonā “Latvenergo” sadaļā esot drošība, bet brīvajā tirgū šobrīd tāda aktīva interese no citiem tirgotājiem, kas teiktu, ka viņiem ir grūtības piekļūt jaudām un tās nopirkt, nav manīta. Indriksone cer, ka neviens neguļ uz lauriem un negaida vasaru, bet jau tagad domā par nākamo apkures seoznu – proti, drošības rezerves gādāt taisās nevis rudenī, bet pavasarī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.