Laukos
Piensaimniecība

“Food Union” atver internetveikalu “Pienaveikals.lv” ar produktu piegādi uz mājām0

Publicitātes foto

Reaģējot uz patērētāju strauji pieaugušo pieprasījumu pēc pārtikas produktiem, neapmeklējot veikalu, Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmumu grupa “Food Union” izveido internetveikalu www.pienaveikals.lv un uzsāk produktu piegādi uz mājām.

“Svaigums, piegādes ērtība un iecienītu produktu zīmolu sortiments ir galvenās Pienaveikals.lv priekšrocības pircējiem pagaidām gan tikai Rīgas rajona robežās un Jūrmalā. Pakāpeniski plānojam papildināt produktu sortimentu un arī piegādes teritoriju līdz visai Latvijai.

Taču sākotnējā posmā vēlamies novērtēt patērētāju vēlmes un vajadzības, kā arī noslīpēt loģistikas un klientu apkalpošanas nianses, kas mums kā ražotājam ir kas jauns,” stāsta Normunds Staņēvičs, “Food Union” vadītājs Eiropā.

Pienaveikals.lv pieejami tikai svaigākie un populārākie “Food Union” piena produkti un saldējums, kā arī citu Latvijā iecienītu ražotāju produkti gaļas, olu, maizes un citās kategorijās pa tiešo no ražotāja.

“Food Union” plāno regulāri produktu sortimentu papildināt ar sezonai un pircēju interesēm atbilstošiem produktiem.

Pienaveikals.lv pašlaik nodrošina bezmaksas piegādes Rīgā, Rīgas rajonā un Jūrmalā jau nākamajā dienā, ja pasūtījums veikts līdz plkst. 12:00, kā arī garantē piegādāto produktu kvalitāti, uzņemoties atbildību par pilnu produkta ciklu – no izejvielu iegādes un ražošanas līdz glabāšanai un piegādei līdz pircēju namdurvīm. Preču piegādi no Pienaveikals.lv veiks tikai “Food Union” kurjeri 7 dienas nedēļā no plkst. 9:00 līdz 18:00, pasūtījumu atvedot uz klientu norādīto adresi.

Iespējama arī bezkontakta piegāde, kurjeram preces atstājot pie klienta namdurvīm.

“Spēcīgi un mīlēti produktu zīmoli, kā arī Food Union grupas uzņēmumu Norvēģijā un Dānijā ilggadējā pieredze produktu piegādē uz mājām jau bija iezīmējusi mūsu plānus izmēģināt spēkus e-komercijā arī Baltijā.

Pandēmijas ietekmes rezultātā pasteidzāmies ar ieviešanu un šajā mēnesī atveram internetveikalus arī Lietuvā un Rumānijā.

Esam priecīgi par iespēju izmēģināt spēkus šajā jomā, taču tas, cik nozīmīgs biznesa virziens šis būs, parādīs laiks un patērētāju paradumu maiņa pēckrīzes periodā,” papildina Normunds Staņēvičs.

Pienaveikals.lv ir iespēja izvēlēties tikai svaigākos pārtikas produktus no 12 dažādām produktu kategorijām – piens un kefīrs, biezpiens un sviests, krējums, jogurts, saldējums, biezpiena sieriņi, deserti, krēmsiers, kausēts siers, pelmeņi, gaļa, olas un maize.

Pienaveikals.lv sortimentā atrodami tādu zīmolu produkti kā Limbažu piens, Kārums, Valmiera, Lakto, Dzintars, Mājas, Tio, Karlsons, Pols, Ekselence, Marienbāde, Balticovo, Latvijas maiznieks.

Par pasūtītajām precēm iespējams norēķināties tikai ar bezskaidras naudas darījumiem, veicot norēķinus pasūtījuma veikšanas brīdī.

Saistītie raksti

Vairāk informācijas par jauno “Food Union” e-veikalu aicinām uzzināt, apmeklējot to šeit. Vairāk par “Food Union” lasiet šeit.

“Food Union” ir lielākais piena pārstrādes uzņēmums Latvijā, kā arī vadošais saldējuma ražotājs Baltijas valstīs.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
ZD
Zigfrīds Dzedulis
Laukos
Eiropas tiesas spriedums nav pārsūdzams. Ko liksim vietā? 3
3 dienas
LE
LETA
Laukos
Darbaspēka trūkuma dēļ liela daļa ogu ražas Latvijā var sapūt uz lauka 4
3 dienas
LE
LETA
Laukos
Svarīgs nosacījums platības maksājumu saņemšanai: zāle jānopļauj un jānovāc, nevis jāsasmalcina
3 dienas

Lasītākie

IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
Autoceļiem plāni diži, bet skaidrības, kur dabūs naudu, nav
8 stundas
LE
LETA
Veselam
Šonedēļ Covid-19 sērga konstatēta jau otrā slimnīcā
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Starta šāviens NAP2027
7 stundas
LE
LETA
Veselam
Mediķiem Covid-19 piemaksas tomēr būs
6 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Latvijā
APTAUJA. Nekā nedarīšana dažiem ir dzīvesveids. Kādiem būtu jābūt minimālajiem cilvēku ienākumiem? 3
5 stundas