Kultūra
Teātris un kino

FOTO: Jautrā sabiedrībā pirmizrādi piedzīvojusi Andreja Ēķa komēdija “Klases salidojums 2”0


Notikusi Andreja Ēķa filmas “Klases salidojums 2” pirmizrāde.
Notikusi Andreja Ēķa filmas “Klases salidojums 2” pirmizrāde.
Foto: Karīna Miezāja

Kinoteātros visā Latvijā 14.februārī pirmizrādi piedzīvos režisora Andreja Ēķa komēdijas “Klases salidojums” otrā daļa, savukārt no 15. februāra filmu izrādīs arī kinoteātros Anglijā un Īrijā, LA.lv informēja studijas “Platforma Filma” komunikācijas konsultante Agnese Ruberte.

Savukārt šaurā lokā pirmizrādi filma piedzīvojusi jau trešdien, 12. februārī.

FOTO: Notikusi Andreja Ēķa filmas "Klases salidojums 2" pirmizrāde

Filma “Klases salidojums 2” vēsta par tās pirmajā daļā iepazītajiem trim draugiem – aktiera Aināra Ančevska atveidoto Nilu, mūziķa un aktiera Jura Kaukuļa tēloto Tomu un Andri, ko atveido Imants Strads.

Toms gatavojas kāzām un ir izdevis jaunu dziesmu albumu, Nils gatavojas maratonam un ir apmierināts ar dzīvi, bet Andris ir tikai viena randiņa attālumā, lai satiktu savu mūža sievieti. Puiši nolemj rīkot Tomam vecpuišu ballīti, uz ko ierodas arī viņu labs draugs Raimonds, kura lomā iejuties Gints Grāvelis.

Saistītie raksti

Tomēr viss nenotiek, kā plānots – Toma albums izrādījies neveiksmīgs, Andra randiņš izgāžas, un Nils uzzina, ka viņu ir krāpusi sieva. Visam tam pa vidu draugiem ir jādodas uz bērēm, gan arī jāsarīko Toma vecpuišu balle un jāpaspēj uz Toma kāzām. Personīgās problēmas un ciešais laika nogrieznis ievilks draugus galvu reibinošos piedzīvojumos, filmas sižetu ieskicēja Ruberte.

“Klases salidojuma” pirmo daļu kopš 2019.gada februāra kinoteātros, televīzijā un citviet noskatījušies vairāk nekā 400 000 skatītāju.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.