Pasakaini skati! Zasas muižas parku pārklājusi sniega sega

FOTO. Pasakaini skati! Zasas muižas parku Jēkabpils novadā pārklājusi sniega sega 10

“Zasas muižas parku pārklājusi sniega sega. Ja plāno apmeklēt parku, pa ceļam vari paviesoties arī Latvju zīmju parkā Leimaņos un Aleksandra Grīna parkā Kalna pagastā,” tā sociālajos tīklos raksta Jēkabpils novada pašvaldība un lepojas ar skaistajiem ziemas skatiem.

Reklāma
Reklāma

Kāds laiks gaidāms citviet?

Kokteilis
Šīs 4 zodiaka zīmes riskē novecot vientulībā
Lūdz palīdzību Jāņa meklēšanā: “Jāķemmē krasti līdz pat jūrai, jo HES bija palaidis turbīnas, straume nereāla – apgāza laivu…”
Bijušais CIP vadītājs: ASV apzināti deva Ukrainai ieročus, lai tā “asiņotu”, nevis uzvarētu 130
Lasīt citas ziņas

Otrdien Latvijā būs lielākoties mākoņains laiks un vietām snigs, prognozē sinoptiķi.

Pūtīs lēns vējš. Autoceļi vietām būs slideni.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz 0..-4 grādiem, dažviet Vidzemē un Latgalē – līdz -5..-7 grādiem. Maksimālā temperatūra dienā būs no +2 grādiem Kurzemes rietumu piekrastē līdz -4 grādiem Alūksnes augstienē.

Rīgā tuvākajā diennaktī brīžiem snigs un vējš kļūs pavisam lēns. Gaisa temperatūra būs 0..-2 grādi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.