Latvijā
Sabiedrība

FOTO. Paziņotas konkursa “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2018” laureātes0


Paziņo konkursa "Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2018" laureātes, 22.05.2019.
Paziņo konkursa "Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2018" laureātes, 22.05.2019.
Foto: Karīna Miezāja/Latvijas Avīze

Trešdien paziņotas konkursa “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2018” laureātes, aģentūru LETA informēja konkursa rīkotāji.

Nominācijā “Gada sieviete arhitektūrā” titulu ieguva biroja “Sestais stils” arhitekte Ina Kuļikovska, “Gada sieviete būvniecībā” uzvarējusi uzņēmuma “R.Evolution” būvniecības nodaļas vadītāja Natālija Lebedeva, savukārt nominācijā “Gada sieviete dizainā” laurus plūca Liepājas Universitātes Mākslas un humanitāro zinātņu fakultātes lektore un dizainere Zigrīda Atāle.

Paziņo konkursa "Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2018" laureātes

Nominācijā “Gada sieviete arhitektūras veicinātāja” apbalvota uzņēmuma “Brīdis” īpašniece un arhitekte Irina Biržina, nominācijā “Gada sieviete būvniecības veicinātāja” – Rīgas Celtniecības koledžas vadītāja Irēna Lūse, savukārt par “Gada sievieti dizaina veicinātāju” atzīta Latvijas Mākslas akadēmijas asociētā profesore Aija Freimane.

Par nozīmīgiem sasniegumiem forumā tika godinātas arhitektes un jomas veicinātājas Ināra Caunīte, Inese Grundule, Ingūna Dumbere un Sanita Adlere, dizaineres un jomas veicinātājas Ilizane Grīnberga, Anda Ozoliņa, Līna Ferbere, Guna Poga un Dita Lesiņa, kā arī būvniecības ekspertes un jomas veicinātājas Madara Rasiņa, Dace Loca, Marina Kārkliņa un Zane Grundiņa-Arāja.

Par ieguldījumu nozarē foruma nominācijā tika godinātas arhitektes un jomas veicinātājas Hristina Marčuka, Zane Ramiņa, Iveta Lāčauniece, Evisa Dzerkale, Laura Krastiņa un Agrita Tipāne, dizaineres un jomas veicinātājas Kristiana Kazarjana, Ramona Pēkšēna, Sindija Kļaviņa, Agnese Nīmane un Marta Šuste, kā arī būvniecības ekspertes un jomas veicinātājas Agita Eglīte, Sanita Rubene, Natālija Peņugalova, Māra Zvezdina, Tatjana Mušinska, Marina Vintena, Gaļina Aleksandrova, Lija Šēle, Valda Auziņa, Aleksandra Strode, Una Liberte, Anna Sklarova un Ludmila Bernšteine.

Konkurss-forums “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā” Latvijā norisinājās trešo gadu pēc kārtas. Forumam tika pieteiktas 43 sievietes.

Konkursu organizēja biedrība “Building Design and Construction Council” (BDCC) sadarbībā arī Rīgas domes Īpašuma departamentu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Barbara Ālīte
Latvijā
Preiļos diskutē par jaunu autoostu
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
“Saskaņa” Rīgas domē iesniegusi parakstus par Burova atlaišanu
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Valmieras pusē savā darbnīcā nosmok pensionārs
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JL
Juris Lorencs
Latvijā
ES brīžiem atgādinot izlutinātu runčuku: ārpolitikas debatēs aicina atteikties no ilūzijām
32 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Saeimas komisija nemaina ieceri apvienot Mārupi un Babīti vienā novadā
48 minūtes
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Dainis Kazakevičs – treneris, kurš apsteidzis laiku
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Izskan versija, ar ko varētu būt saistīta traģiskā apšaude birojā Rīgā
4 stundas
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Putina reformas – vai vajag satraukties?
4 stundas