Publicitātes foto

FOTO: Rīgā atklās jaunu kinoteātri ar unikālu kinozāli un ēšanas iespējām 0

4. aprīlī durvis vērs jaunākais un modernākais kinoteātris Latvijā “Apollo Kino”. Kinoteātris atradīsies iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” un saviem apmeklētājiem piedāvās vēl nebijušu kino pieredzi – sākot no biļetes iegādes brīža līdz filmas baudīšanai kinozālē.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas
Lasīt citas ziņas

Kā informē Gita Deniškāne, “Apollo Kino” komunikācijas konsultante, “Apollo Kino” izveidē ir ieguldīti 7 miljoni eiro un tas būs pirmais k/t Latvijā ar IMAX kinozāli, daudzveidīgu, ekskluzīvu sēdvietu izvēli un Rīgas kinoteātros vēl nebijušu iespēju – baudīt maltīti uz vietas kinozālē.

“Apollo Kino” atradīsies iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” otrajā stāvā, līdzās sporta bāram un izklaides centram “O’Learys”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Apmeklētāju jaunā kino pieredze sāksies jau no biļetes iegādes brīža, jo “Apollo Kino” būs pirmais kinoteātris Latvijā, kur apmeklētāji gan biļetes, gan izvēlētos dzērienus un uzkodas varēs iegādāties īpaši aprīkotās pašapkalpošanās kasēs.

Kasu sistēma ir izstrādāta tā, lai ikvienam klientam iegādes process būtu ātrs, viegls un patīkams, izvairoties no ierastajām rindām pie kasēm.

Apmeklētājiem būs atvērtas deviņas dažādas kinozāles ar kopējo sēdvietu skaitu 1146, tajā skaitā divas kinorestorāna zāles un Latvijā pirmā IMAX auditorija. Izvēloties kinozāli, apmeklētājiem būs iespēja izvēlēties arī kādu no trim sēdvietu veidiem – Kluba sēdvietas ar anatomiski pielāgotu augstas kvalitātes krēslu, Dubultās sēdvietas ar iespēju skatīties filmu, sēžot divvietīgā dīvānā un luksusa – Zvaigžņu sēdvietas īpaši ērtai un netraucētai kino baudīšanai.

“Esam veikuši nozīmīgas investīcijas, lai nodrošinātu klientiem augstākās kvalitātes kino pieredzi. Kinoteātris ir aprīkots ar jaunākajām un kvalitatīvākajām skaņu un attēlu tehnoloģijām un saviem skatītājiem mēs piedāvāsim īpašas, ergonomiskas sēdvietas un vēl nebijušu uzkodu un dzērienu baudīšanas pieredzi turpat kinoteātrī – tas viss, lai kino apmeklējumu padarītu par īstu piedzīvojumu,” stāsta Edgars Hartmanis, “Apollo Kino” vadītājs Latvijā.

Visās “Apollo Kino” auditorijās uzstādīti Barco 4K lāzerprojektori, kas nodrošinās izcilu attēla kvalitāti kā 2D, tā 3D formātā. Kinozāles aprīkotas ar Dolby ATMOS un 7.1. skaņas sistēmām, kas sniedz jaudīgu un daudzdimensionālu skaņu.

Reklāma
Reklāma

Pirmajā un Latvijā vienīgajā IMAX kinozālē varēs izbaudīt visintensīvāko filmu skatīšanās pieredzi – tā būs aprīkota ar pasaulē vienu no jaunākajām IMAX 3D lāzerprojekcijas un nākamās paaudzes 12-kanālu skaņu sistēmu.

Lai nodrošinātu veiksmīgu pašapkalpošanās pieredzi, gan kinoteātris, gan sporta bārs un izklaides centrs “O’Learys” tiks aprīkots apjomīgu daudzumu jaunāko tehnoloģiju.

“Apollo Kino” ir viens no Igaunijas uzņēmuma “Apollo Group” meitas uzņēmumiem Latvijā. “Apollo Kino” ir lielākā kinoteātra ķēde Igaunijā ar 8 kinoteātriem.

Šobrīd “Apollo Kino” piedāvā modernākos kinoteātrus Tallinā, Pērnavā, Tartu, Narvā un Sāremā, bet jau no 4. aprīļa arī apmeklētājiem Rīgā.

“Apollo Kino” ir pirmais pašapkalpošanās kino un vienīgais kinoteātris Latvijā ar iespaidīgo IMAX kinozāli. Kinoteātra izveidē ir ieguldīti 7 miljoni eiro un tas ir aprīkots ar jaunākajām un kvalitatīvākajām audio un video tehnoloģijām.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.