Ernests Gulbis (no kreisās) vienojas par izspēli ar 17 gadus veco Kārli Ozoliņu.

FOTO. Tenisisti Gulbis un Ozoliņš dubultspēlē izvirza Latviju vadībā 0

Latvijas vīriešu tenisa izlases spēlētāji Ernests Gulbis un Kārlis Ozoliņš sestdien tenisa centrā “Lielupe” uzvarēja dubultspēlē, izvirzot Latviju vadībā ar 2-1 Deivisa kausa Pasaules otrās grupas “play-off” spēlē pret Ēģipti.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Gulbis un Ozoliņš ar 6-4, 6-3 pārspēja ēģiptiešus Mohamedu Safvatu un Karimu Mohamedu Māmounu.

Spēle bija ļoti sīva, Latvijas duetam abos setos izmantojot pa vienai breika iespējai, kamēr paši savu servi nosargāja, ēģiptiešiem dodot tikai vienu breikbumbu, ko pretinieki neizmantoja.

Pirmajā geimā izšķirošais bija ceturtais geims, pēc kura mājinieki panāca 3-1, turpinājumā vadību nosargājot. Otrajā setā mūsējiem bija trīs breika iespējas, no kurām tika izmantota viena septītajā geimā.

Latvijas tenisisti Gulbis un Ozoliņš Deivisa kausā dubultspēlē tiekas ar Ēģipti

Sākotnēji bija plānots, ka Gulbim jāspēlē kopā ar Mārtiņu Podžu, taču Latvijas otrā rakete jau piektdien nolēma atvadīties no izlases, detaļās nepamatojot savu lēmumu. Līdz ar to Gulbja pārinieks bija 17 gadus vecais Ozoliņš.

Jau ziņots, ka Ozoliņš pirmajā spēlē ar 6-7 (9:11), 5-7 piekāpās Safvatam, bet Gulbis ar ar rezultātu 6-4, 6-3 uzvarēja Māmounu.

Vēl šodien tiks aizvadītas divas vienspēles. Pirmajā no tām Gulbim paredzēta spēle ar Safvatu, bet otrajā Ozoliņam – ar Māmounu. Komanda, kura uzvarēs trīs mačus, iegūs tiesības aizvadīt pārspēles par iekļūšanu Pasaules pirmajā grupā.