“Gadās pa kādam kretīnam, bet tie ir stipri mazāk!” Motobraucējs Freimanis vērtē ceļu satiksmes dalībnieku uzvedību 48

“Es domāju, ka tie velobraucēji būs mazliet tolerantāki, bet šajā brīdī izskatās tā – es te braucu, pārējie pašķirieties malā!” tā TV24 raidījumā “Preses klubs” sacīja Latvijas Motoklubu asociācijas prezidents Aivars Freimanis, atbildot uz jautājumu, kāda šobrīd ir dažādu ceļu satiksmes dalībnieku – autobraucēju, motobraucēju, velosipēdistu un citu iesaistīto savstarpējā mijiedarbība un attieksme vienam pret otru, proti, vai esam auguši šajā ziņā, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

“Ja mašīna vai motociklists apstājas kaut kur veloceliņam pa vidu, jo netiek pāri krustojumam tajā brīdī, tad vajag redzēt, kādas ir dažkārt mīmikas velobraucējiem! Ak, tu kretīns, man te ir jābrauc, bet tu te stāvi! Es biju gaidījis tādu lielāku toleranci no velobraucējiem. Kas attiecas uz motociklistiem un vispār kopējo satiksmi, tad faktiski nekādu kreņķu nav! Ja mēs ņemam atsevišķus gadījumus, nu, tie ir atsevišķi gadījumi…Bet vispār principā mēs jūtamies diezgan komfortabli, un autovadītāji ir diezgan toleranti pret motociklistiem un palaiž garām,” tā komentēja Freimanis TV24 raidījumā.

Freimanis kā pozitīvo piemēru par mijiedarbību starp motobraucējiem un autovadītājiem minēja Ulmaņa gatvi Rīgā, Pārdaugavā. “Tur mašīnas stāv rindā, un, protams, ir platāki moči ar lielām somām un šaurāki, tad tur viņi kaut vai 8 cm, bet pagriež to stūri un pabrauc malā, lai tevi palaistu. Nu gadās pa kādam kretīnam, bet tie ir stipri mazāk, – tie ir izņēmuma gadījumi,” priecīgi stāstīja Latvijas Motoklubu asociācijas prezidents Freimanis. Taču kopumā “visa tā sistēma” Freimani apmierinot, tā TV24 raidījumā “Preses klubs” atzina motobraucējs Freimanis.

CITI ŠOBRĪD LASA
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.