Foto: LETA

Gaidāms sniegvilksnis! Sestdien Latviju pārņems auksts ziemeļvējš 0

Sestdien Latvijā skaidrosies debesis un pūtīs auksts ziemeļvējš, prognozē sinoptiķi.

“Esmu šokā. Laikam apsildīt māju ar siltumsūkni bija stulba izvēle!” Kulbergs publisko savus apkures rēķinus
Reanimatologam, kurš glāba Navaļniju pēc saindēšanas ar “Novičok”, atsaka darbu Latvijas slimnīcā 114
“Ar pavēsti sauc uz komisiju, lai sodītu par rozi,” Anitas Daukštes ģimene piedzīvo šķietami kuriozu situāciju, taču viss izrādās nopietni
Lasīt citas ziņas

Mākoņaināks laiks saglabāsies Latgalē, kur līdz rītam turpināsies sniegputenis. Dienā vairs nav gaidāmi lieli nokrišņi.

Ziemeļu, ziemeļaustrumu vēja maksimālais ātrums brāzmās samazināsies līdz 8-13 metriem sekundē, naktī Ziemeļkurzemes piekrastē vēl būs brāzmas līdz 19 metriem sekundē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gaidāms sniegvilksnis, uz autoceļiem vietām atkārtoti veidosies sniega sanesumi.

Gaisa temperatūra no rīta pazemināsies līdz -9..-14 grādiem, dienā tā pakāpsies līdz -5..-10 grādiem.

Arī Rīgā laiks sestdien skaidrosies, ziemeļu vējš nedaudz putinās sniegu. Gaisa temperatūra -11 grādi no rīta un -8 grādi dienas vidū.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.