Emīls Ģēģeris (no kreisās) pret šveicieti Mihaēlu Foru.

Ģēģeris: Nevarējām dabūt ripu vārtos, bet ar vienu golu uzvarai ir par maz 0

Pasaules čempionāta debitants Emīls Ģēģeris svētdien Latvijas izlases mačā pret Šveici daudz spēlēja mazākumā, bija aktīvs un pamanāms, tāpat kā visa komanda aizvadot labu spēli, diemžēl ar bēdīgu iznākumu (1:3).

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63

“Pietrūka realizācijas. Cīnījāmies ļoti labi, visus mazākumus izturējām, bet nevarējām dabūt ripu vārtos. Vajag iemest vairāk par vienu, jo uzvarai ar vieniem gūtiem vārtiem nepietiek,” uzreiz pēc mača portālam “la.lv” sacīja jaunākais Latvijas izlases dalībnieks.

Latvijas izlasei liels trieciens bija centra uzbrucēja Rodrigo Ābola trauma, kurš otrajā periodā iedzīvojās rokas savainojumā un laukumā neatgriezās.

“Tam, ka Rodrigo izkrita no sastāva, bija liels svars, jo tobrīd viss mazliet pajuka. Sākām virknēt maiņas, bet tas tomēr komandu izsit no ritma un varbūt tāpēc beigās nedaudz pietrūka, lai iemestu vairākumā,” prātoja Ģēģeris.

19 gadus vecais uzbrucējs svētdien laukumā bija deviņas minūtes un 41 sekundi, nedaudz vairāk, kā pirmajā mačā pret Austriju, kad viņš nospēlēja astoņas minūtes un 38 sekundes.

Vienā no mazākumiem Emīls ļoti labi pārtvēra ripu un aizskrēja uz pretinieku vārtiem, izdarot arī metienu pa Leonardo Dženoni vārtiem.

“Tajā epizodē nepaspēju pacelt galvu, nezināju, kas notiek, tāpēc apspēlēt necentos. Domāju, tikai par to, ka epizode ar metienu jāpabeidz,” situāciju atcerējās Ģēģeris.

Lai arī šis ir viņa debijas pasaules čempionāts, uzbrucējs laukumā, arī mazākumā, jūtas droši un šajā atmosfērā ir iejuties.

“Man jau Rīgas “Dinamo” šosezon bija paliels spēles laiks, arī te spēlētā hokeja temps man nav nekas jauns. Mazākumā jūtos droši. Man pat patīk iet laukumā mazākumā, zinu, kas jādara. Ar Gintu Meiju kopā labi saprotamies, man ir drošības sajūta,” pārliecinoši sacīja Ģēģeris.