Marija Golubeva
Marija Golubeva
Foto: Evija Trifanova/LETA

Golubevas demisijas pieprasījuma dēļ var arī krist valdība, uzskata Kreituse un Rajevskis 0

Autors: Lelde Veinberga

Ja valdību veidojošie spēki ieņem savas pozīcijas un no tām neatkāpjas – Nacionālā apvienība (NA) pieprasa iekšlietu ministres Marijas Golubevas demisiju, bet Attīstībai/Par! turpina savu ministri atbalstīt, politologi uzskata, ka Ministru kabinets varētu turpināt darbu pat kā mazākuma valdība.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
Kokteilis
VIDEO. “Nākamais apkaunojums aiz Galkina!” Laima Vaikule koncertā dzied ukraiņu valodā, kas nokaitinājis krievvalodīgos
VIDEO. Kaut kas neredzēts! Uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema” – grūti pat pabraukt 16
Lasīt citas ziņas

“Var būt tā, ka NA aiziet, izbrīvējās amati un tad ir jautājums, kā tos sadala paliekošie. […] Otrs variants, ka vienkārši nokrīt valdība un viņa strādā ka tehniskais kabinets absolūti mierīgi,” TV24 raidījumā “Nedēļa. Post scriptum” iespējas min politologs Filips Rajevskis.

Latvijas Krievu savienības mītiņš Rātslaukumā
CITI ŠOBRĪD LASA

Tehniskā valdība varētu strādāt līdz pat jaunajam sasaukumam pēc Saeimas vēlēšanām 1. oktobrī un visi ministri arī paliktu savās vietās. Arī profesore, politoloģe Ilga Kreituse norāda, ka mazākuma valdība nav jauns modelis un neapdraud valdības eksistences iespējas.

Šovakar plkst. 22:00 TV24 raidījumā “Nedēļa. Post scriptum” atraktīva un asa saruna par šīs nedēļas politiskajiem satricinājumiem – krieviskās kopienas radikalizēšanos un valdības grīļošanos – ar profesori Ilgu Kreitusi un politologu Filipu Rajevski.

SAISTĪTIE RAKSTI